Vzduchovka Ekol Ultimate wood coated cal.5,5mm
  • Vzduchovka Ekol Ultimate wood coated cal.5,5mm

Vzduchovka Ekol Ultimate wood coated cal.5,5mm

3 131,40 Kč

Ekol Ultimate wood coated, zlamovací vzduchovky Ultimate kalibru 5,5mm, systém pohonu pružina píst, ergonomická polymerová pažba v dekoru dřeva, manuální pojistka, TRUGLO mířidla, integrovaný kompenzátor hluku.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka Ekol Ultimate wood coated cal.5,5mm

Značka Ekol turecké firmy Voltran se proslavila výrobou expanzních zbraní. Nyní do nabídky zařazujeme také jejich vzduchovky.

Klasická zlamovací vzduchovka Ekol Ultimate s konstrukčním řešením pružina, píst.

Princip zlamovací vzduchovky: lomením hlavně natáhnete pružinu, která se po stisku spouště uvolní a žene píst vpřed. Tím se vytváří tlak, který následně vyžene střelivo z hlavně.

Drážkovaná hlaveň kalibru 5,5 mm / .22 má délku 380 mm a zbytek je doplněn o integrovaný kompenzátor hluku, díky kterému je vzduchovka tišší. I přes kratší hlaveň stále dosahuje velmi dobrého výsledku na terči.

Systém vzduchovky Ekol Ultimate je zasazen do ergonomické polymerové pažby vhodné jak pro praváky tak leváky. Rukojeť pažby má dizajnové vybrání na prsty pro ještě příjemnější úchop. Pažba v provedení dekoru dřeva se povedla. Vypadá velmi realisticky a přitom využívá odolnosti polymerových pažeb.

S mířením na terč pomůžou dnes již standardní TruGlo mířidla. Světlovoudné vlákno ma jak hledí tak muška vzduchovky. Pokud by někomu nestačily tyto mířidla, najde na vzduchovce drážky 11 mm pro možnost montáže optiky či kolimátoru skrze redukci.

Zajištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je u modelu Ekol Ultimate umístěná před spouští tak, aby byla snadno dostupná. Pojistka se ovládá manuálně posunem vpřed a vzad. Blíže ke spoušti je zajištěná, dále od spouště odjištená.

Celkové rozměry vzduchovky Ultimate pak činí 1 155 mm s hmotností 2 650 g.

Parametry

Systém pohonu: pružina-píst

Ráže: 5,5 mm / .22

Typ střeliva: olověné diabolo

Typ hlavně: drážkovaná

Režim střelby: semi

BlowBack: ne

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 11 mm

Materiál pažby: plast

Kapacita zásobníku [ks]: 1

Úsťová rychlost [m/s]: 190

Délka hlavně [mm]: 380

Celková délka [mm]: 1155

Hmotnost [g]: 2650

Obsah balení

Ekol Ultimate wood coated 5,5mm

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

Ekol
HT1122
1