Na průkaz

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Hoď nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat.

Určitě znáš mega silné petardy DUMBUM, ale existují taky produkty, které nejsou běžně k dostání a v žádném případě by neměly být prodejné laikům a široké veřejnosti. Mezi ně patří třeba COBRA 1-8, DĚLOVÁ RÁNA, nebo DUMBUM 3050 a další. Tyto extrémně silné petardy srovnatelné s granátem používají pouze školení pyrotechnici, takže se je nikdy nesnaž shánět ani odpalovat.

Všechna pyrotechnika spadající do kategorie F4 je na našem e-shopu uváděna v nulovém množství, aby nedocházelo k prodeji neoprávněným, nebo nezletilým osobám. Pokud vlastníš průkaz odpalovače a máš zájem o zakoupení některé z těchto extrémně silných petard, kontaktuj nás prosím prostřednictvím e-mailu: info@pyrosr.cz, nebo telefonicky na čísle 605902279. Ber však na vědomí, že si vždy vyžádáme zaslání kopie platného průkazu odpalovače.

Na průkaz

Našli jsme 15 bombových produktů.

Zobrazení 1-15 z 15 položek