O nás

Firma PyroSR vznikla v roce 2013, kdy jsme se rozhodli prosadit na trhu prodejem pyrotechniky za pomocí netradiční reklamy vytvořené našimi fanoušky na Youtube. Od té doby se neustále rozšiřujeme, zvětšujeme sortiment a především zkvalitňujeme naše služby. Preferujeme rychlost dodání a především spokojenost našich zákazníků, kteří mají možnost vybrat si ze široké nabídky našich produktů. Kromě klasické nabídky vám také můžeme sestavit Ohňostroje na míru, dle vašeho přání.

O Vaši spokojenost se stará tým spolehlivých lidí, který pracuje nepřetržitě na vyřizování vašich objednávek. Díky moderním technologiím a propracované logistice jsme schopni garantovat rychlou expedici zboží jak po celé České republice, tak i na Slovensku.  Doufáme, že Vás naše originalita osloví a věříme, že se přidáte do řad našich spokojených zákazníků.

Historie vzniku

V zimě 2012, jsme se seznámili s několika úspěšnými lidmi, kteří v tomto oboru působí přes 20 let. V té době vznikla první myšlenka na založení originálního e-shopu. První verze e-shopu začala fungovat až v listopadu 2013 a první objednávka v hodnotě 94,03 € byla vytvořena 18.12.2013. Od té doby prošel e-shop několika zásadními úpravami od vzhledu přes funkčnost, až k rozdělení dvou majitelů, kteří stáli původně za celým nápadem.

Jako první v ČR a SK jsme začali přibalovat ke každé objednávce originální dárek, byli jsme vidět jako jediní na sociálních sítích a také na YT kanálech, což odstartovalo šíření reklamy, mezi uživateli. Od té doby nás většina již zaběhnutých e-shopů každoročně kopíruje, ale my jsme vždy o krok napřed.