Věděli jste, že?

E-shop PyroSR vznikl v roce 2013, kdy jsme se rozhodli prosadit na trhu prodejem zábavní pyrotechniky za pomocí netradiční reklamy vytvořené našimi fanoušky na Youtube. Od té doby se neustále rozšiřujeme, zvětšujeme sortiment a zkvalitňujeme naše služby. Preferujeme rychlost dodání a především spokojenost našich zákazníků, kteří mají možnost vybrat si ze široké nabídky našich produktů. Kromě klasické nabídky vám také můžeme sestavit Ohňostroje na míru, dle vašeho přání. Pokud si nevyberete z naší nabídky pyrotechniky, nově můžete zavítat do sekce zbraně, kde naleznete zbraně bez povolení a jejich příslušenství, na své si také přijdou milovníci sportovní či rekreační střelby.

O Vaši spokojenost se stará tým spolehlivých lidí, který pracuje nepřetržitě na vyřizování vašich objednávek. Díky moderním technologiím a propracované logistice jsme schopni garantovat rychlou expedici zboží jak po celé České republice, tak i na Slovensku. Doufáme, že Vás naše originalita osloví a věříme, že se přidáte do řad našich spokojených zákazníků.

Historie vzniku

Ptáte se, jak to celé začalo?

V zimě 2012, jsme se seznámili s několika úspěšnými lidmi, kteří v tomto oboru působí přes 20 let. V té době vznikla první myšlenka na založení originálního e-shopu. Ten byl spuštěn cca po 10 měsících, první verze e-shopu tak začala fungovat až v listopadu 2013 a první objednávka v hodnotě 94,03 € byla vytvořena 18.12.2013 a putovala rovnou na Slovensko.

                                                                
                                                                   
                                                     Vychystávání objednávek v roce 2015                                                           Každý rok jsme se stěhovali do větších prostor

Jako první v Česku i na Slovensku jsme začali přibalovat ke každé objednávce originální dárek, byli jsme vidět jako jediní na sociálních sítích a také na Youtube, což odstartovalo šíření reklamy mezi uživateli napříč všemi věkovými skupinami. Od té doby nás většina již zaběhnutých e-shopů každoročně kopíruje, ale my jsme vždy o krok napřed a snažíme se přinášet našim zákazníkům ty nejlepší služby. V roce 2017 došlo k rozdělení dvou majitelů, kteří stáli původně za celým nápadem, v průběhu následujících let prošel eshop několika zásadními úpravami až do dnešní podoby, která se nejvíce přibližuje vizi majitele a spojuje moderní vzhled s funkčním prostředím, následující rok vznikla rodinná firma MIRA sparkle s.r.o., která do svého sortimentu kromě pyrotechniky zařadila v roce 2018 i široký sortiment zbraní bez povolení. V naší nabídce tak můžete nalézt přes 1500 produktů, jedná se zejména o vzduchové a plynové pistole, luky, kuše a veškeré příslušenství k nim. 

Ze současnosti

Na jaře 2020 jsme konečně upustili od jediné možnosti dopravy, kterou byl  balík do ruky na dobírku a nově jsme zavedli možnost výběrů z více druhů dopravy, nejlevněji tak vychází služba Balíkovna. Věříme, že mnoho z vás ocení vyzvednout si svůj balík na poště, bez zbytečného čekání na doručení. Po mnoha letech snažení jsme také konečně nasadili platební bránu, která umožňuje online platbu kartou, výrazně se tak zrychluje celý proces vyřízení objednávky a navíc nemusíte platit 30,- za dobírku. V neposlední řadě jsme si dali také za úkol nahradit málo prodávané zboží novinkami ze světa pyrotechniky, které se každý rok pravidelně objevují u většiny dovozců.

A jak to u nás vlastně na centrále vypadá?


                                                                                       

Již minulým rokem jste si mohli své objednávky vyzvednout na naší prodejně v Třinci na adrese Oldřichovice 869, a ani letos tomu nebude jinak. Naše prodejna pyrotechniky v Třinci, zároveň výdejní místo funguje celoročně, mimo sezónu však pouze předem po telefonické domluvě. V prosinci jsme vám k dispozici na prodejně celý měsíc, především však poslední 4 dny v roce, kdy jsou veškeré objednávky z e-shopu již odeslány a my máme čas věnovat se a poradit všem, kteří dorazí do naší prodejny v Třinci. 


                           

     Vchod do prodejny je umístěn z druhé strany obchodního domu Oceán.          Těšit se můžete na široký výběr pyrotechniky a personál, který dokáže poradit s výběrem.