Věděli jste, že?

E-shop PyroSR vznikl v roce 2013, kdy jsme se rozhodli prosadit na trhu prodejem zábavní pyrotechniky za pomocí netradiční reklamy, kterou nám pomáhal natáčením unboxingu na Youtube tvořit skoro každý zákazník. Od té doby neustále rosteme, zvětšujeme sortiment a zkvalitňujeme naše služby. Dáváme si záležet na kvalitně zabalené zásilce a rychlosti jejího dodání, což nám již 10 let zajišťuje spokojenost našich zákazníků, kteří u nás pravidelně nakupují.

Na našem e-shopu nabízíme více než 500 pyrotechnických produktů, od více než 4 dodavatelů. Vždy máš tak možnost vybrat si ze široké nabídky pyra.

O spokojenost se stará tým spolehlivých lidí, který pracuje nepřetržitě na vyřizování všech objednávek. Díky moderním technologiím a propracované logistice garantujeme rychlou expedici zboží po celé ČR i na Slovensku. Doufáme, že tě naše originalita osloví a přidáš se k tisícům našich spokojených zákazníků.

A pokud jsi u nás ještě nenakupoval ale jsi náš fanoušek, nezapomeň se přidat do naší pyrobandy na Instagramu a Tik-Toku, ať ti neunikne žádný explosivní obsah.Historie vzniku

Ptáš se, jak to celé začalo?

V zimě 2012 jsme se seznámili s několika úspěšnými lidmi v tomto oboru. V té době vznikla první myšlenka na založení originálního e-shopu. Po 10 měsících byl e-shop spuštěn. První objednávka v hodnotě 94,03 € byla vytvořena 18.12.2013 a putovala rovnou na Slovensko.Vychystávání objednávek v roce 2015


Každý rokjsme se stěhovali do větších prostor

Jako první v Česku i na Slovensku jsme začali přibalovat ke každé objednávce originální dárek, byli jsme vidět na sociálních sítích a na Youtube. Od té doby nás kopíruje mnoho e-shopů, ale my se snažíme být vždy o krok napřed. V roce 2017 došlo k rozdělení dvou majitelů, poté prošel e-shop mnoha změnami a nyní je v podobě, která se nejvíce přibližuje vizím majitele.

Na jaře 2020 jsme přidali nové možnosti dopravy, zavedli platební bránu pro online platby kartou a začali jsme nabízet exkluzivní novinky ze světa pyrotechniky.

Začátkem roku 2022 jsme do našeho týmu přibrali externího specialistu, který nám pomáhá zlepšovat a udržovat vysoké standardy on-line světa. Celý tento proces všech vylepšení, zrychlení vedl ke zvýšení počtu spokojených zákazníků a k tomu, abychom se stali lídry v prodeji pyrotechniky v ČR.Ze současnosti

Díky své velikosti se můžeme konečně v roce 2023 soustředit na naše poslání, kterým není do nekonečna zvyšovat zisky, ale šířit povědomí o správném používání pyrotechniky nejen mezi dětmi ale i mezi dospělými, kteří každým rokem nebezpečně manipulují s pyrotechnikou. V 90% tak dochází k úrazům a amputacím končetin při bujarých Silvestrovských oslavách pod vlivem alkoholu.

Jelikož neseme velikou zodpovědnost a není nám jedno, kde naše pyrotechnika skončí, snažíme se dělat osvětu mezi mladistvými. Vydali jsme desatero (P)odpalovače, které všechny začátečníky a osoby, které nikdy s pyrotechnikou nezacházeli, naučilo alespoň úplným základům a zároveň i ti, kteří již nějaké zkušenosti mají, poučilo a varovalo před možným nebezpečím, kterého se při špatné manipulaci může dopustit i zkušený pyrotechnik.

Pyrotechnika je hlavně zážitek. Chceme, aby to byl zážitek pozitivní a nikdo nedošel k úhoně na zdraví, či majetku. Proto prosím dbej i ty zvýšené opatrnosti a jakkoliv si myslíš, že jsi zkušený střelec, prosím přečti si a hlavně dodržuj naše desatero.A jak to u nás vlastně na centrále vypadá?

Minulý rok jsi si mohl/a vyzvednout svou objednávku u nás v Třinci na adrese Oldřichovice 869, a letos to nebude jinak. Prodejna funguje celoročně, ale mimo sezónu pouze po telefonické domluvě.

Vchod do prodejny je z druhé strany obchodního domu Oceán. Můžeš se těšit na široký výběr pyrotechniky a náš ochotný personál, který ti rád pomůže s výběrem.Vchod do prodejny je umístěn z druhé strany obchodního domu Oceán.Těšit se můžete na široký výběr pyrotechniky a personál, který dokáže poradit s výběrem.