Kolik stojí doprava?

Přehlednou tabulku cen dopravy nalezneš zde.

Za jak dlouho balík dorazí?

Dodání zásilky trvá běžně dva pracovní dny, jeden den balík zabalíme a další den by měl být u vás . V průběhu zimní sezóny se však může z důvodu vytížení všech přepravců hlavně před Vánocemi dodání zpozdit.

Zasíláte i na Slovensko?

Ano, máme zde mnoho spokojených zákazníku, hlavně kvůli expresnímu doručování Slovenskou poštou, které obvykle netrvá déle než 48h.

Dáváte dárky k objednávkám?

Ano, stojíme za tímto nápadem již od našeho založení. Za celou dobu našeho působení jsme rozdali více než 10 000 dárků.

Jaký dárek dostanu?

Dárky se liší v závislosti na typu objednaného zboží a také od výše objednávky. Zpravidla se ale jedná překvapení, takže to co bude k objednávce přibaleno je i pro nás záhadou.

Stihne balík dorazit do Silvestra?

Pokud objednávku vytvoříš do garantovaného data, uvedeného na hlavní straně eshopu, tak ano. Objednávky po tomto datu bohužel nemusíme stihnout odeslat aby dorazily včas.

Potřebuji při objednání pyrotechniky nějaký zvláštní průkaz?

Ne, veškerá námi nabízená pyrotechnika na našich stránkách je prodejná všem zákazníkům bez nutnosti vlastnit průkazu odpalovače. Při nákupu je však důležité se řídit věkovým omezením, pro prodej pyrotechniky v jednotlivých kategoriích.

Můžu si pyrotechniku objednat i když mi není 18 let?

Pokud ti ještě nebylo 18 let, můžeš na našem eshopu nakoupit veškerou pyrotechniku kategorie F1. Tato pyrotechnika je označována jako dětská a je volně prodejná všem od 15 let. Všem kteří nesplňují věkovou hranici pro prodej pyrotechniky:

  • F1- prodej od 15 let
  • F2- prodej od 18 let
  • F3- prodej od 21 let

Doporučujeme zboží objednat s rodiči a odpalovat pod jejich dozorem.

Mohu si u vás koupit pyrotechniku kategorie F4 (petardy Cobra 8, kulové pumy 100mm…)?

Tato kategorie je prodejná všem, kteří mají platný průkaz odpalovače, pokud jej vlastníš, zašli nám jeho kopii na náš email a my ti obratem pošleme aktuální nabídku s produkty kategorie F4.

Které petardy jsou nejsilnější?

Nejsilnější volně prodejné petardy jsou petardy DUMUM, BLACK DEATH nebo EXPLODER 5.

Mohu si u vás koupit pyrotechniku i během roku?

Ano, jsme specializovaná online prodejna zábavní pyrotechniky a prodáváme celoročně.

Mohu odpalovat pyrotechniku i během roku?

Ano, pokud vyhláška v místě kde budeš odpalovat neříká něco jiného. Pokud však není odpalování zakázáno, buď ohleduplný a dodržuj noční klid, ohňostroj odpaluj nejpozději ve 22:00.

Máte kamennou prodejnu?

Jsme hlavně e-shop, ale ano, naše prodejna se nachází v Třinci. Otevřena je však pouze poslední týden v roce a nebo po předchozí tel. domluvě na čísle 605 902 279.