Doprava a platba

Vážení zákazníci, zásilky expedujeme co nejdříve, bohužel díky přepravní službě není možné dodržovat před vánoci běžnou dobu doručení a u některých zásilek dochází až k několika denní prodlevě. Věříme však, že zásilky dorazí včas do Silvestra a každý z vás bude spokojen. Toto zpoždění, je běžné u všech eshopů. Děkujeme za pochopení.

Zboží zasíláme po celém území České a Slovenské republiky a expedujeme jej v co jak nejkratší době, k ceně je přičten poplatek za dopravné, balné a dobírkovné. Infomace o výši dobírky a době doručení jsou uvedeny v následující tabulce

DopravaCena dopravyDoba doručeníMimo sezónu (2.-9.měsíc)Platba převodem / Osobní odběr (Třinec/ČR)Dobírka
Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč   do 48 hodin max. 3 dny ZDARMA + 30 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 89 Kč do 48 hodin max. 3 dny ZDARMA + 30 Kč
Česká pošta - Balík do BALÍKOVNY 75 Kč do 48 hodin max. 3 dny ZDARMA + 30 Kč
SLOVENSKO:
Slovenská pošta 4,5  € do 48 hodin max. 3 dny ZDARMA  + 1€

Česká pošta: doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Zásilku platíte pošťákovi při převzetí.

Slovenská pošta: doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Zásilku platíte v € kurýrovi při převzetí.

Z logistických důvodů je minimální cena objednávky 500,- bez poštovného.

V rozmezí říjen až leden, se snažíme expedovat veškeré zásilky nejpozději druhý den. U objednávek realizovaných a uhrazených dne 29.12.2020 nezaručujeme dodaní do Silvestra.