Možnosti doprav a plateb pro jednotlivé země

Zboží zasíláme po celém území České a Slovenské republiky a expedujeme jej v co jak nejkratší době, k ceně je přičten poplatek za dopravné a balné + dobírka. Informace o výši dobírky a době doručení jsou uvedeny v následující tabulce:

ČESKÁ REPUBLIKACena dopravyDobírkaPlatba převodem s QR / On-line platbou / Kartou / Osobní odběr (Třinec)Doba doručení v pracovní dnyDoručení mimo sezónu (2. ‑ 9. měsíc)
123 kurýr 99 Kč + 30 Kč ZDARMA do 48 hodin max. 3 pracovní dny
Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
Česká pošta - Balík na POŠTU 89 Kč
Česká pošta - Balík do BALÍKOVNY 75 Kč
 SLOVENSKO
Slovenská pošta - Expres kurýr do ruky do ruky 4,5 € + 1 € ZDARMA do 48 hodin max. 3 dny
Slovenská pošta - Expres kurýr na POŠTU na poštu


123 Kurýr:
doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 9:00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Balík nelze uložit a bude doručován dle předchozí tel. domluvy.

Česká pošta: doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 9:00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. 

Slovenská pošta: doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 9:00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Zásilku platíš v € kurýrovi při převzetí.

Z logistických důvodů je minimální cena objednávky 600,- + poštovné.

V rozmezí říjen až leden, se snažíme expedovat veškeré zásilky nejpozději druhý den. U objednávek realizovaných a uhrazených dne 26.12.2022 po 12:00 nezaručujeme dodaní do Silvestra.

Zásilky expedujeme co nejdříve, bohužel z důvodu vysoké vytíženosti přepravních služeb před Vánocemi, není možné dodržet běžnou dobu doručení. U některých zásilek tak může dojít až k několika denní prodlevě při doručení. Věříme však, že zásilky dorazí včas do Silvestra a každý z vás bude spokojen. Toto zpoždění, je běžné na všech eshopech eshopů. Díky pochopení.

PLATEBNÍ BRÁNA

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267