Doprava a platba

Vážení zákazníci, zásilky expedujeme co nejdříve, bohužel díky přepravní službě není možné dodržovat před vánoci běžnou dobu doručení a u některých zásilek dochází až k několika denní prodlevě. Věříme však, že zásilky dorazí včas do Silvestra a každý z vás bude spokojen. Toto zpoždění, je běžné u všech eshopů. Děkujeme za pochopení.

Zboží zasíláme po celém území České a Slovenské republiky a expedujeme jej v co jak nejkratší době, k ceně je vždy přičten poplatek za dopravné, balné a dobírkovné. Infomace o výši dobírky a době doručení jsou uvedeny v následující tabulce

DopravaDobírkaDoba doručeníMimo sezónu (2.-9.měsíc)
Česká pošta 125 Kč   do 2-3 dnů max. 3 dny
Kurýr (Slovensko) 5,5  € do 48 hodin max. 3 dny

Česká pošta: doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Zásilku platíte pošťákovi při převzetí.

Kurýr (Slovensko): doba doručení do 48 hodin. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den. Zásilku platíte v € kurýrovi při převzetí.

Z logistických důvodů je minimální cena objednávky 500,- bez poštovného.

V rozmezí říjen až leden, se snažíme expedovat veškeré zásilky nejpozději druhý den. U objednávek realizovaných a uhrazených dne 27.12.2018 nezaručujeme dodaní do Silvestra.