PEČLIVÉ A BEZPEČNÉ BALENÍ PYROTECHNIKY - NAKUPUJ BEZ OBAV

Stalo se ti někdy, že sis objednal balík a zboží, které bylo uvnitř, bylo zničené a nepoužitelné? U nás se toho nemusíš bát, balíme zábavní pyrotechniku již 10 let a za tuto dobu jsme vychytali všechny mouchy.


 

Dopravci

Dopravci občas manipulují s balíky tak, jak bychom zrovna nechtěli a proto klademe vysoký důraz na balení všech balíků. Objednané zboží ti dorazí ve 3 nebo 5 vrstvé krabici vycpané zeleným flo-packem tak, aby nedocházelo k posouvání produktů uvnitř zásilky. Balík bude vždy pečlivě zalepený z každé strany barevnou lepící páskou.

V případě, že bys měl nějaké pochybnosti, viděl natrhnutý obal, poničenou krabici nebo odlepenou lepící pásku, natoč raději otvírání balíku na kameru. Už se nám bohužel párkrát stalo, že při cestě k zákazníkovi došlo k poškození zásilky a některé produkty uvnitř chyběly. Abychom mohli uznat reklamaci, potřebujeme právě takové video, kde uvidíme balík ze všech stran, včetně jeho obsahu. Pokud máš takovéto video, zašli nám jej na náš email info@pyrosr.cz, kdy po jeho přezkoumání můžeme zahájit reklamační proces, který trvá maximálně 30 dnů. Neboj, toto se běžně nestává, tyto informace zde ale máme, protože víme, že 1 balík z 1000 je občas poničený a my pak trable s tím spojené chceme co nejdříve vyřešit.

@pyrosr.cz Dneska jsme vylosovali další balík plný petard?. Objednej na našem eshopu a třeba právě ty budeš mít štěstí a zabalím tvou objednávku. #novyrok #silvestr #Olomouc #Praha #brno #Ostrava #pyrobanda #nemachrujodpaluj #petardy #ohňostroj #pyrotechnika ♬ původní zvuk - PyroSR.cz

Nakupuj bez obav

U nás se balí profesionálně. Prostě ta nejlepší péče pro naši pyrobandu.