RAKETY

K prvním druhům pyrotechniky, proslulým již z minulosti patří bezesporu RAKETY, označovány také jako RACHEJTLE. K tomuto produktu také neodmyslitelně patří dlouhá dřevěná špejle sloužící k vyvážení rakety, věděli jste ale, že čím delší tato špejle je, tím větší dolet bude raketa mít? Patříte k lidem, kteří si rádi hrají s pyrotechnikou a odpalují jednotlivé rány s nejrůznějšími efekty? Pak jsou pro vás rakety jako stvořené. Nezapomeňte si však obstarat dostatečnou rouru pro jejich odpalování, rachejtle totiž mohou vyletět až do výšky 80 metrů. V praxi se může jednat například o prázdnou skleněnou láhev, kterou při oslavách máme z pravidla po ruce, aby tyto rakety - pyrotechnika, neublížily osobám v blízkosti. 

Pokud však přece jen chcete zažít tu pravou silvestrovskou noc s efekty střídajícími se rychle po sobě, doporučujeme vám navštívit kategorii SESTAVENÉ OHŇOSTROJE nebo KOMPAKTY.

Vážení zákazníci abychom stihli veškeré objednávky expedovat včas, je pro letošní rok 2019 ukončen prodej dlouhých raket. Jejich balení totiž vyžaduje mnoho času, děkujeme za pochopení.

RAKETY

Existuje 19 produktů.

Zobrazení 1-19 z 19 položek