RAKETY

Jedním z prvních druhů pyrotechniky už dávno v minulosti byly RAKETY, někteří je znají pod pojmem RACHEJTLE. Dlouhá dřevěná špejle sloužící k vyvážení rakety jistě neodmyslitelně patří k tomuto produktu, věděli jste ale, že čím delší tato špejle je, tím větší dolet bude raketa mít? Patříte k lidem, kteří si rádi hrají s pyrotechnikou a odpalují jednotlivé rány s nejrůznějšími efekty? Pak jsou pro vás rakety jako stvořené. Nezapomeňte si ale sehnat pořádnou rouru pro jejich odpalování, rachejtle totiž mohou vyletět do výšky až 80m.

Pokud však přece jen chcete zažít tu pravou silvestrovskou noc s efekty, které se střídají rychle po sobě, navštivte raději kategorii SESTAVENÉ OHŇOSTROJE nebo KOMPAKTY.

Vážení zákazníci z důvodu nárůstu cen u přepravců, jsme bohužel nuceni při koupi nadrozměrných produktů, kterými jsou bezesporu rakety účtovat poplatek za poštovné. Pokud si přejete platit co nejméně za poštovné, odstraňte rakety z košíku. Poplatek se nevztahuje na rakety TOMAHAWK ROCKET, TURBO ROCKET a HAPPY ROCKET A PÍSKAJÍCÍ RAKETKY.

RAKETY

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte