ŘÍMSKÉ SVÍCE

Podle názvu „římské svíce“ se může zdát, že tento produkt pochází z Říma, nebo Itálie, ale není tomu tak. Římské svíce vznikly již před několika set lety v Číně a staly se tak oblíbenou pyrotechnikou s dlouholetou tradicí. Římské svíce neboli ŘÍMANKY mají podobný efekt jako kompaktní ohňostroje, jsou však oproti ohňostrojům podstatně méně hlučné. Jedním zapálením knotu začnou z papírové trubice postupně vystřelovat různobarevné světlice s explozí, nebo praskáním. Svíce se prodávají v různých rážích od 8 do 30 milimetrů, díky kterým svíce vystřelují do výšky 10 až 25 metrů. Klasické římské svíce se oproti profesionálním svícím (s exkluzivními efekty) liší tím, že mají více ran.  Na našem e-shopu můžete najít 20ti až 30ti ranné svíce.

V některých zemích jsou římské svíce zakázány, včetně Nizozemska a Finska, z důvodu častých nehod spojených s nevhodným užíváním svící. Dbejte proto na dodržování bezpečnostních pokynů uvedených na obale svící.

Vážení zákazníci, z logistických důvodů není na našem e-shopu možno zakoupit méně než 4 kusy římských svící, pokud máte zájem vyzkoušet od každé svíce jeden kus, doporučujeme zakoupit balení MIX ŘÍMSKÝCH SVÍCÍ.

ŘÍMSKÉ SVÍCE

Existuje 14 produktů.

Zobrazení 1-14 z 14 položek