Římské svíce

Římské svíce i přes jejich jméno, nepochází ze starověkého Říma, nebo Itálie ale vznikly v Číně, proto jsou tradiční pyrotechnikou již několik set let a ani nyní tomu není jinak. Římské svíce neboli ŘÍMANKY mají podobný efekt jako kompaktní ohňostroje, jsou však oproti ohňostrojům podstatně méně hlučnější. Jedním zapálením knotu začnou z papírové trubice postupně vystřelovat různobarevné světlice s explozí nebo praskáním. Svíce se prodávají v různých rážích (8 až 30mm), podle těchto ráží vystřelují do výšky 10 až 25m. Klasické římské svíce mají oproti profesionálním svícím (s exkluzivními efekty) více ran, na našem e-shopu tak můžete nalézt 20ti až 30ti ranné svíce.

V některých zemích jsou římské svíce zakázány, včetně Nizozemska a Finska, protože mají tendenci způsobovat nehody. Uživatelé totiž, že nevědí, jak je správně používat. Dbejte proto na dodržování bezpečnostních pokynů uvedených na obale svící.

Vážení zákazníci z logistických důvodů není na našem e-shopu možno zakoupit méně než 4ks římských svící, pokud máte zájem vyzkoušet od každé svíce jeden kus, doporučujeme zakoupit balení MIX ŘÍMSKÝCH SVÍCÍ.

Římské svíce

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte