Svatební ohňostroje

Dobrá svatba musí mít jiskru! Vyber si z naší široké škály pyrotechnických výrobků. Najdeš tu ohňostroje na svatbu, dlouhé prskavky, nebo častou inspiraci všech svatebních focení – dýmovnice.

A jak vybrat ohňostroj na svatbu? Taková slavnostní událost si žádá něco nevšedního! Měl by zpestřit tento vzácný den a uzavřít zábavu jako pomyslná třešnička na dortu. Vyber si třeba svatební ohňostroj ve tvaru srdce, konfety nebo již zmiňované svatební prskavky. Všechno tohle ti zajistí parádní svatební fotky a jiskřivou atmosféru pro tvůj magický den D.

Pro luxusní podívanou není třeba volat pyrotechnickou firmu a investovat desetitisíce korun. V kategorii svatební ohňostroje najdeš produkty i za cenu okolo 2 500 Kč a my ručíme, že budou stát za to. Všechny jsou navíc velmi snadné na obsluhu a při dodržení bezpečnostních podmínek nehrozí žádné riziko nebezpečí.

Náš tip: Hledáš něco efektního navíc? Dýmovnice do ruky nebo dlouhé prskavky prokážou parádní službu pro tvorbu originálních novomanželských fotografií, a ještě zabaví všechny svatebčany.

Svatební ohňostroje

Našli jsme 17 bombových produktů.

Zobrazení 1-17 z 17 položek