Vzduchovka Ekol Ultimate F wood coated cal.5,5mm
  • Vzduchovka Ekol Ultimate F wood coated cal.5,5mm

Vzduchovka Ekol Ultimate F wood coated cal.5,5mm

3 461,98 Kč

Ekol Ultimate F wood coated, pružinové vzduchovky Ultimate F kalibru 5,5mm s pevnou hlavní, spodní nátah, ergonomická polymerová pažba v dekoru dřeva, rukojeť s vybráním na prsty, manuální pojistka, TRUGLO mířidla.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka Ekol Ultimate F černá cal.5,5mm

Značka Ekol turecké firmy Voltran se proslavila výrobou expanzních zbraní. Nyní do nabídky zařazujeme také jejich vzduchovky.

Klasická pružinová vzduchovka Ekol Ultimate F s pevnou hlavní a natahováním spodní pákou. Pevná hlaveň příznivě ovlivňuje kvalitu střelby.

Princip pružinové vzduchovky s iniciací spodní pákou: lomením spodní páky nátahu dojde k stlačení pružiny, která se po stisku spouště uvolní a žene píst vpřed. Tím se vytváří tlak, který následně vyžene střelivo z hlavně.

Drážkovaná hlaveň kalibru 5,5 mm / .22 má celkovou délku 460 mm. Takto dlouhá hlaveň zajistí velmi dobrý výsledek střelby.

Systém vzduchovky Ekol Ultimate F je zasazen do ergonomické polymerové pažby vhodné jak pro praváky tak leváky. Rukojeť pažby má dizajnové vybrání na prsty pro ještě příjemnější úchop. Pažba v provedení dekoru dřeva se povedla. Vypadá velmi realisticky a přitom využívá odolnosti polymerových pažeb.

S mířením na terč pomůžou dnes již standardní TruGlo mířidla. Světlovoudné vlákno ma jak hledí tak muška vzduchovky. Pokud by někomu nestačily tyto mířidla, najde na vzduchovce drážky 11 mm pro možnost montáže optiky či kolimátoru skrze redukci.

Zajištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je u modelu Ekol Ultimate F umístěná před spouští tak, aby byla snadno dostupná. Pojistka se ovládá manuálně posunem vpřed a vzad. Blíže ke spoušti je zajištěná, dále od spouště odjištená.

Celkové rozměry vzduchovky Ultimate F pak činí 1 095 mm s hmotností 2 950 g.

Parametry

Systém pohonu: pružina-píst

Ráže: 5,5 mm / .22

Typ střeliva: olověné diabolo

Typ hlavně: drážkovaná, pevná

Režim střelby: semi

BlowBack: ne

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 11 mm

Barva: černá

Materiál pažby: plast

Kapacita zásobníku [ks]: 1

Úsťová rychlost [m/s]: 190

Délka hlavně [mm]: 460

Celková délka [mm]: 1095

Hmotnost [g]: 2950

Obsah balení

Ekol Ultimate F wood coated 5,5mm

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

Ekol
HT5122
1