HELIUM 0,25 m3 + 30 balónků (OSOBNÍ ODBĚR)
  • HELIUM 0,25 m3 + 30 balónků (OSOBNÍ ODBĚR)

HELIUM 0,25 m3 + 30 balónků (OSOBNÍ ODBĚR)

825,62 Kč

POUZE OSOBNÍ ODBĚR NA NAŠI PRODEJNĚ! (Vzhledem k nemožnosti zasílání hélia poštou je možný pouze osobní odběr tohoto zboží na naši prodejně. Děkujeme za pochopení)

Počet
SKLADEM
V pracovní dny expedujeme do 24 hodin

HELIUM DO BALÓNKŮ BALOONGAZ - POUZE OSOBNÍ ODBĚR!

Jednorázová tlaková nádoba o vodním objemu 7 litrů, obsahuje 250 litrů stlačeného hélia. Láhev má hmotnost 1,95 kg a výšku 360mm. Hélium BALOONGAZ obsahuje 99% čistého hélia. Součástí balení je 30 latexových balónků o průměru 23cm, které tímto obsahem plynu plně nafouknete a svážete pomocí stuhy, která je součástí balení. Héliem můžete nafouknout latexové balónky, které vám vydrží létat okolo pěti hodin, nebo si můžete nafouknout fóliové balónky, které zůstanou naplněny héliem okolo 7–10 dní a dají se opakovaně plnit.

Vytvořte si pomocí hÉlium BALOONGAZ překrásné balónkové dekorace. Plnění balónků héliem BALOONGAZ je opravdu snadné a zvládne jej každý. Více informací o postupu nafukování a užití hélia dostanete u prodejců na naši prodejně. Vzhledem k nemožnosti zasílání hélia poštou je možný pouze osobní odběr tohoto zboží na naši prodejně. Děkujeme za pochopení


Bezpečnostní pokyny

Hélium do balónků používají lidé také k inhalaci, kde dochází ke změně hlasu, což jistě oživí vaši oslavu, výrobci však inhalování hélia nedoporučují. Nádoba Baloongaz je uzavíratelná. Obsah nádoby může být skladován nejméně po dobu 6 měsíců, v případě že je ventil nádoby plně uzavřen.

FOL25212
1

Parametry

Efekt
nafukování balónků
Počet kusů
30
Hmotnost balení [g]
1950

Mohlo by vás také zajímat