Zápalná šňůra 5m 2mm
  • Zápalná šňůra 5m 2mm

Zápalná šňůra 5m 2mm

23,14 Kč

Zápalná šňůra, délka 5 metrů, průměr 2mm, vhodná k propojení více kompaktů.

Počet
SKLADEM

Zápalná šňůra 5m 2mm

Chcete si vyzkoušet smotat si svůj vlastní ohňostroj? Zápalná šňůra délky 5 metrů o průměru 2mm je ideálním nástrojem k propojení více kompaktů najednou. Veškeré pyrotechniké výrobky obsahující knot pro zapálení, což tvoří v dnešní době 99% veškerých pyrotechnických výrobků, jsou vhodné k propojení touto zápalnou šňůrou. Vyzkoušejte si propojit např. fontánu s kompaktním ohňostrojem, pomocí této zápalné šňůry (návod níže). Délka hoření zápalné šňůry je 1cm=přibližně 1s. 

Příklad: Pokud chcete propojit kompaktní ohňostroj s fontánou na začátku, která trvá 30s, stačí odměřit 30cm (+5cm zápalné šňůry na zapálení) a přilepit ji na jedné straně k zápalné šňůře fontány a na druhé straně k zápalné šňůře kompaktního ohňostroje. Zápalné šňůry stačí kolem sebe obmotat a přilepit papírovou lepící páskou. Po dobu 30s, kdy bude fontána vydávat efekt, bude zároveň hořet i zápalná šňůra a po 30s dojde k zapálení kompaktního ohňostroje, který bude poté následovat, takto můžete propojit i více kompaktních ohňostrojů fontán a jiných pyrotechnických výrobků najednou.

Pokud nejste zruční, nebo si na propojování kompaktních ohňostrojů netroufáte, vyzkoušejte neši sekci sestavené ohňostroje.

ZS5M

Parametry

Třída nebezpečí
volný prodej
Délka trvání efektu
přibližně 1cm za 1s
Průměr [mm]
2
Délka [mm]
5000