• VYPRODÁNO
Petardy VIPER 12 2ks
  • Petardy VIPER 12 2ks

Petardy VIPER 12 2ks

Nejsilnější petardy v ČR i SK, PRODEJ UKONČEN! Náhrada za petardy VIPER 12 jsou petardy DUMBUM 50.

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

NENÍ SKLADEM
4
SÍLA VÝBUCHU 4 / 3
6
NAŠE HODNOCENÍ 6 / 5

Petardy VIPER 12 

Petardy VIPER 12 se v současné době již nevyrábějí a jejich prodej byl ukončen. Petarda VIPER 12 obsahuje 57g pyro slože. Balení obsahuje 2 kusy petard VIPER 12. Nástupcem petard VIPER 12 se staly petardy DUMBUM 50, které  můžete zakoupit s platným průkazem odpalovače. Pokud hledáte ale nejsilnější volně prodejné petardy od 21 let, rozhodně vyzkoušejte petardy DUMBUM 5g, nebo petardy SIGNALOS případně naše nejprodávanější petardy DUMBUM.

Případně můžete také zakoupit novinku roku 2018, petardy TITANBLIZT 5mix, jedna petarda TITABLITZ obsahuje 7g NEC. Tyto petardy jsou volně prodejné od 21 let.

Bezpečnostní pokyny

Neprodejné po kusech. Určeno pro venkovní použití. Položte jednotlivě na zem, zapalte konec zápalnice a vzdalte se do bezpečnostní zóny (nejméně 25 metrů). Okolní diváci musí být vzdálení nejméně 40 metrů. Pokud nastane selhání funkce výrobku, počkejte 30 minut a poté ponořte výrobek do nádoby s vodou.

P57
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
žádná
Počet ran
2/1
Počet kusů
2
NEC[g]
57
Naše hodnocení
6
Síla výbuchu
4