• VYPRODÁNO
Petardy DUMBUM BIG 6ks
  • Petardy DUMBUM BIG 6ks

Petardy DUMBUM BIG 6ks

Nejsilnější petardy kategorie F4 na průkaz odpalovače, se zápalnicí, velice silný zvukový a světelný efekt, zelené barvy.

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

NENÍ SKLADEM
4
SÍLA VÝBUCHU 4 / 3
6
NAŠE HODNOCENÍ 6 / 5

Petardy DUMBUM BIG  

Petardy DUMBUM BIG patří mezi nejsilnější petardy u nás a na Slovensku spadající do kategorie F4, prodejné pouze na průkaz odpalovače. Díky obsahu 11g zábleskové slože+1g zeleného světla před explozí se DUMBUM BIG řadí mezi nejsilnější petardy na našem eshopu. Petardy DUMBUM BIG mají na obou koncích plastové ucpávky. Balení obsahuje 6 kusů petard DUMBUM BIG.


Pokud nejste držitelem průkazu odpalovače a hledáte nejsilnější petardy na našem eshopu, doporučujeme vám vyzkoušet petardy 3. kategorie prodejné od 21 let jako jsou DUMBUM 5gSIGNALOS nebo TITANBLITZ 5mix.


Technický popis

Třída nebezpečí: F4 – prodej na průkaz odpalovače

NEC [g]: 72

Efekt: zvukový 

Délka trvání efektu: exploze 

Barevnost efektů: zelená

Počet kusů: 6

Bezpečnostní pokyny

Neprodejné po kusech. Určeno pro venkovní použití. Položte jednotlivě na zem, zapalte konec zápalnice a vzdalte se do bezpečnostní zóny (nejméně 25 metrů). Okolní diváci musí být vzdálení nejméně 40 metrů. Pokud nastane selhání funkce výrobku, počkejte 30 minut a poté ponořte výrobek do nádoby s vodou.

P11D
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
zelená
Počet ran
6/1
Počet kusů
6
NEC[g]
72
Naše hodnocení
6
Síla výbuchu
4
Řada
DUMBUM