• VYPRODÁNO
Petardy DUMBUM 50 4ks
  • Petardy DUMBUM 50 4ks

Petardy DUMBUM 50 4ks

Nejsilnější petardy kategorie F4 se zápalnicí, velice silný zvukový efekt, kvalitní produkt.

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

NENÍ SKLADEM
4
SÍLA VÝBUCHU 4 / 3
6
NAŠE HODNOCENÍ 6 / 5

Petardy DUMBUM 50   

Petardy DUMBUM 50 patří mezi nejsilnější petardy u nás a na Slovensku spadající do kategorie F4, prodejné pouze na průkaz odpalovače. Díky obsahu 50g pyro slože se řadí mezi nejsilnější petardy na našem eshopu. Balení obsahuje 4 kusy petard DUMBUM 50. Zvukový efekt se pohybuje okolo 159 decibelů a výše, záleží na prostředí, ve kterém petardy odpalujete. 

Pokud nejste držitelem průkazu odpalovače a hledáte nejsilnější petardy na našem eshopu, doporučujeme vám vyzkoušet petardy 3. kategorie prodejné od 21 let jako jsou DUMBUM 5gSIGNALOS nebo TITANBLITZ 5mix.


Technický popis

Třída nebezpečí: F4 – prodej na průkaz odpalovače

NEC [g]: 200

Efekt: zvukový 

Délka trvání efektu: exploze 

Barevnost efektů: žádná

Počet kusů: 4

Bezpečnostní pokyny

Neprodejné po kusech. Určeno pro venkovní použití. Položte jednotlivě na zem, zapalte konec zápalnice a vzdalte se do bezpečnostní zóny (nejméně 25 metrů). Okolní diváci musí být vzdálení nejméně 40 metrů. Pokud nastane selhání funkce výrobku, počkejte 30 minut a poté ponořte výrobek do nádoby s vodou.

P50D
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
žádná
Počet ran
4/1
Počet kusů
4
Balení v kartonu
30/4
NEC[g]
200
Naše hodnocení
6
Síla výbuchu
4
Řada
DUMBUM