• VYPRODÁNO
Petardy COBRA 8 2ks
  • Petardy COBRA 8 2ks

Petardy COBRA 8 2ks

Jedny z nejsilnějších petard kategorie F4 se zápalnicí, velice silný zvukový efekt, kvalitní produkt.

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

NENÍ SKLADEM

Petardy COBRA 8  

Petardy COBRA 8 patří mezi nejsilnější petardy spadající do kategorie F4, prodejné pouze na průkaz odpalovače. Díky obsahu 100g pyro slože se řadí mezi nejsilnější petardy a jak už název naznačuje, jedná se o velice silnou petardu, která při špatném a neodborném zacházení dokáže napáchat velké škody. Balení obsahuje 2 kusy petard COBRA 8.

Pokud nejste držitelem průkazu odpalovače a hledáte nejsilnější petardy na našem eshopu, doporučujeme vám vyzkoušet petardy DUMBUM MIDDLESIGNALOS nebo TITANBLITZ 5 crackling.


Technický popis

Třída nebezpečí: F4 – prodej na průkaz odpalovače

NEC [g]: 100

Efekt: zvukový 

Délka trvání efektu: exploze 

Barevnost efektů: žádná

Počet kusů: 2

 

Bezpečnostní pokyny

Neprodejné po kusech. Určeno pro venkovní použití. Položte jednotlivě na zem, zapalte konec zápalnice a vzdalte se do bezpečnostní zóny (nejméně 25 metrů). Okolní diváci musí být vzdálení nejméně 40 metrů. Pokud nastane selhání funkce výrobku, počkejte 30 minut a poté ponořte výrobek do nádoby s vodou.

008CCE
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
žádná
Počet ran
2/1
Počet kusů
2
NEC[g]
Hmotnost pyroslože neuvádíme, jelikož lze nově vyrobit čistší slož, což má za následek silnější ránu, ke které je potřeba menší množství pyroslože.