• VYPRODÁNO
Petarda DĚLOVÁ RÁNA PROFI 1ks
  • Petarda DĚLOVÁ RÁNA PROFI 1ks

Petarda DĚLOVÁ RÁNA PROFI 1ks

Název ruční granát nenese dělová rána profi jen z legrace, tuto profesionální petardu s extrémní hlučností doporučujeme vyzkoušet každému zkušenému pyrotechnikovi, který je patřičně zaškolen a vlastní průkaz odpalovače.

NENÍ SKLADEM
4
SÍLA VÝBUCHU 4 / 3
6
NAŠE HODNOCENÍ 6 / 5

Petarda DĚLOVÁ RÁNA PROFI   

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

DĚLOVÁ RÁNA PROFI je extrémně hlučná petarda, která může způsobit při špatné manipulaci života ohrožující poranění. Dbejte proto zvýšené bezpečnosti při odpalování. DĚLOVÁ RÁNA PROFI obsahuje 45g pyro slože. Pokud nevlastníte průkaz odpalovače a hledáte nejsilnější volně prodejné petardy od 21 let, rozhodně vyzkoušejte petardy DUMBUM 5g nebo petardy SIGNALOS

Případně můžete také zakoupit novinku roku 2018, petardy TITANBLIZT 5mix, jedna petarda TITABLITZ obsahuje 7g pyro slože. Tyto petardy jsou volně prodejné od 21 let.


DrP1
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Ráže [mm]
50
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
žádná
Počet ran
1/1
Počet kusů
1
NEC[g]
45
Naše hodnocení
6
Síla výbuchu
4