• VYPRODÁNO
Petardy DUMBUM 30 4ks
  • Petardy DUMBUM 30 4ks

Petardy DUMBUM 30 4ks

Nejsilnější petardy kategorie F4 se zápalnicí, velice silný zvukový efekt, kvalitní produkt.

Máš zájem o pořádné bomby a vlastníš průkaz odpalovače? Zašli nám jeho platnou kopii na e-mail info@pyrosr.cz a my ti zašleme aktuální nabídku petard kategorie F4. Pokud však průkaz nevlastníš, bohužel ti žádné z těchto extrémně silných petard nemůžeme prodat. 

NENÍ SKLADEM
4
SÍLA VÝBUCHU 4 / 3
6
NAŠE HODNOCENÍ 6 / 5

Petardy DUMBUM 30    

Petardy DUMBUM 30 patří mezi nejsilnější petardy u nás a na Slovensku spadající do kategorie F4, prodejné pouze na průkaz odpalovače. Díky obsahu 30g pyro slože se tyto petardy řadí mezi druhé nejsilnější. Silnější petarda je pak jen petarda DUMBUM 50. Balení obsahuje 4 kusy petard DUMBUM 30. Zvukový efekt se pohybuje okolo 142 decibelů a výše, záleží na prostředí, ve kterém petardy odpalujete. 


Pokud nejste držitelem průkazu odpalovače a hledáte nejsilnější petardy na našem eshopu, doporučujeme vám vyzkoušet petardy 3. kategorie prodejné od 21 let jako jsou DUMBUM 5gSIGNALOS nebo TITANBLITZ 5mix.


Technický popis

Třída nebezpečí: F4 – prodej na průkaz odpalovače

NEC [g]: 120

Efekt: zvukový 

Délka trvání efektu: exploze 

Barevnost efektů: žádná

Počet kusů: 4

 

Bezpečnostní pokyny

Neprodejné po kusech. Určeno pro venkovní použití. Položte jednotlivě na zem, zapalte konec zápalnice a vzdalte se do bezpečnostní zóny (nejméně 25 metrů). Okolní diváci musí být vzdálení nejméně 40 metrů. Pokud nastane selhání funkce výrobku, počkejte 30 minut a poté ponořte výrobek do nádoby s vodou.

P30D
1

Parametry

Třída nebezpečí
4. kategorie
Efekt
zvukový
Délka trvání efektu
exploze
Barevnost efektu
žádná
Počet ran
4/1
Počet kusů
4
Balení v kartonu
54x4
NEC[g]
120
Naše hodnocení
6
Síla výbuchu
4
Řada
DUMBUM