Zábavní pyrotechnika se stala nedílnou součástí moderních svateb

Autor: Tomáš
25.1.2020

Plánujete se brát? Jsou přípravy na vaši svatbu v plném proudu? Určitě se snažíte, aby vaše svatba byla tou, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Proto volíte nejlepšího dodavatele candy baru, dále pak skvělého DJe, jenž zahraje naprosto všechny hity, o něž požádáte, a samozřejmě uvažujete i nad dalším vyplněním celého večera. Jelikož se svatby většinou protáhnou dlouho do noci a jelikož chcete mít opravdu originální svatební fotografie, co investovat do svatebního ohňostroje, který udělá vaši svatbu ještě výjimečnější?

Zábavní pyrotechnika součástí svateb

Pokud jste pravidelným hostem na svatbách, možná jste už zaregistrovali poslední trend, kterým je zábavní pyrotechnika na svatbách. Zábavní pyrotechnika se stává součástí především těch moderních svateb a s její pomocí se kouzlí opravdu nádherné svatební fotografie.

Je pravdou, že zábavní pyrotechnikou se nemyslí jenom svatební ohňostroje, které vypuknou na nebi třeba přesně o půlnoci. Myslí se tím také prskavky, jež už dávno nejsou součástí jenom vánočních svátků, nebo dýmovnice, s jejichž pomocí se kouzlí pestrobarevné a velice originální svatební fotografie novomanželů.

Originální svatby žádají zábavní pyrotechniku

Již bylo zmíněno, že zábavní pyrotechnika se stává především součástí moderních svateb. Je ale zároveň pravdou, že ohňostroje, petardy nebo prskavky jsou součástí i svateb nesoucích se v klasickém duchu. Svatebčané touží po zpestření, i když se jejich svatba nese v zajetých kolejích, v nichž se vdávali i jejich rodiče. A ohňostroj nebo alespoň pár petard letících k nebi je rozhodně skvělé zpestření výjimečného dne.

Pokud nechcete investovat do ohňostrojů, za zmínku stojí alespoň svatební prskavky, které připíchnete na svatební dort. Budou opět zajímavým prvkem a malým vybočením z tradičnosti.