8.3.2018

Tipy na oslavu výročí

Oslavu výročí byste si měli dopředu dobře promyslet a zaměřit se na aktivity a dárky, které vás oba potěší. Co se hodí pro tento slavnostní den?

Ve dvou, nebo velká sláva?

Oslava výročí se mnohdy nese ve skutečně svátečním duchu. Zvláště pokud se jedná o oslavu dvaceti a více společných let, je skutečně co slavit. I když není život vždy jednoduchý, společně jste dokázali, že láska má v dnešním světě své místo. Pokud vás čeká větší oslava, nabízí se ihned svatební ohňostroje. Připomeňte si tento slavný den pohledem na tisíce světýlek na večerní obloze. Ohňostroje a prskavky se postarají o skvělou atmosféru.

Nachystejte překvapení

Přejete si, aby se oslava výročí skutečně stala příjemnou záležitostí? Zkuste si pro svou drahou polovičku uspořádat oslavu, o které nebude mít ani ponětí. Vydáte se na společný víkend na oblíbené místo? Strávíte den se svými potomky? Nebo si naordinujete dokonalý odpočinek v některém wellness resortu? Překvapení pro vašeho partnera nebo partnerku může být jakákoliv drobnost. Vždy ale bude vědět, že vám na něm nebo na ní stále záleží.

Fotografie, na scénu!

Není lepšího dne pro vzpomínky než právě v den výročí. Zejména pokud váš vztah v současné době prochází velkými zkouškami, dopřejte si klidný den jen tak pro sebe a vytáhněte staré fotografie. Pomohou vám vzpomenout si na to, co jste již spolu všechno zvládli. A že toho rozhodně nebylo málo! Někdy stačí poděkování za to, že jste stále spolu. A váš den bude báječný.

Už víte, jaký bude den vašeho výročí? Vydáte se na netradiční výlet, který zakončíte ve wellness? Nebo pozvete všechny blízké a uděláte si radost společnými chvílemi s ohňostrojem přes celou oblohu? Tento slavnostní den byste rozhodně neměli vynechat – dopřejte si oslavu toho, co jste již spolu všechno zvládli. Na zdraví!