9.3.2018

Svatba a jejich vzpomínky

Svatební oslava bývá často nezapomenutelnou událostí, na kterou rádi vzpomínají všichni svatebčané. Jak zpestřit den ještě více, aby byl přesně podle vašich představ? Udělejte si seznam prvků, které rozhodně nezapomenout.

Světelná podívaná

Každý skutečně slavnostní den se neobejde bez pořádného svatebního ohňostroje. Velká podívaná rozhodně nesmí chybět ani na vaší svatbě. Udělejte radost sobě i všem svatebčanům a zařaďte mezi program svatby také velkolepou podívanou pro všechny. Nejoblíbenější jsou klasické nebo zahradní světelné shows. Pyrotechniku však konzultujte raději s odborníky. Skvělé pro zakončení odpoledního programu svatby, ideální pro odstartování večerního veselí.

Foto koutky

Přeci byste se nenechali odradit od možnosti udělat radost všem přítomným. Svatební foto koutek můžete přeci pojmout jakkoliv. Bude se jednat o tematiku, která je pro nevěstu a ženicha typická, nebo se dáte okouzlit romantickým laděním v přírodním stylu? Foto koutky se stanou příjemnou vzpomínkou na váš slavný den. Jaké fotky si budou moci udělat vaši svatebčané?

Soutěže

Co by to byl za slavný den bez některé ze svatebních soutěží. Klidně se pusťte do výroby některé z nich i vy. Zatímco soutěž, do které jsou zapojeni nevěsta se ženichem, nejčastěji organizují svědci, vy si můžete nachystat nějaký zajímavý kvíz nebo zábavnou soutěž. Budete si přát vybírat drobné příspěvky na některý charitativní projekt, který si přejete podpořit? Směle do toho, nachystejte si zábavu, která bude mít skutečně užitečný přesah.

Překvapení

Pro hosty si také můžete přichystat překvapení. Co byste řekli například sladkému baru, který otevřete v průběhu svatby? Nebo vtipné prezentaci věnované společným okamžikům vás a vašich svatebních hostů? Záleží jen na vás, jak moc si přejete svůj den učinit nezapomenutelným pro všechny.

Už se těšíte na svatbu? Naplánujte si ji do posledního detailu a zařaďte prvky, kterými ostatní ohromíte. Slavný den si tak všichni mohou dokonale užít spolu s vámi.