Spouštíme blog o pyrotechnice!

Autor: Michal
26.2.2018

NEVŠEDNÍ BLOG PRO VŠECHNY FANOUŠKY PYROTECHNIKY

Pro všechny nadšence, fanoušky a příznivce kvalitní zábavné pyrotechniky jsme dne 26.8.2019 spustili pyrotechnický blog, na kterém se dozvíte nejnovější aktuality ze světa pyrotechniky a ohňostrojů. Jaké novinky nás čekají v roce 2019? Kde a kdy se koná festival ohňostrojů? Je ještě pyrotechnika legální a kdy bude její konec?

To vše a mnoho dalšího se dozvíte pokud budete pravidelně sledovat náš blog o pyrotechnice, články zde budou vycházet pravidelně každý týden a to v pondělí.

A pokud chcete mít přehled o nejnovějších aktualitách nebo chcete patřit do největší pyrotechnické komunity v CZ a SK nezapomeňte se připojit na náš Facebook a Instagram.

….

Aktuality…

Myslíte si, že se toho moc ve světě zábavné pyrotechniky neděje? V tom případě to bude právě náš blog, který vás vyvede z omylu. I to je jeden z dalších důvodů proč vznikl náš blog, ve kterém se dozvíte vše z aktuálního dění u nás i ve světě.

Rady a tipy…

Pokud přemýšlíte, zda je Vámi vybraný produkt ten správný, ale nejste si 100% jistí, přečtěte si užitečné rady a tipy z našeho blogu, které Vám pomohou nalézt přesně to, co hledáte.

….

Pro větší přehlednost jsme se rozhodli náš blog barevně rozlišovat, důležité informace tak naleznete daleko rychleji. Mnoho článků bude také odkazovat přímým odkazem na produkty umístěné na našem eshopu www.PyroSR.cz

….

Bezpečnost při odpalování pyrotechniky

Jelikož klademe velký důraz na to, aby se nikomu při odpalování pyrotechniky nic nestalo, veškeré poučky spojené s bezpečností budou označovány touto barvou.


Petardy kategorií P1 a F3 vždy umístěte na zem a zapalte, nikdy je neházejte z ruky!

Důležité poznámky a upozornění

Abychom vás přehledně informovali o nejdůlěžitějších zprávách budeme pro větší přehlednost označovat tyto důležité poznámky touto barvou.


Nezapomeňte proto 30.8.2019 na Festival ohňostrojů v Hlučíně. Budeme tam i my 😉

Naše rady, doporučení, užitečné tipy a triky

No a jelikož vás chceme informovat a také poučit jak správně odpalovat a manipulovat s pyrotechnikou veškeré tipy a triky naleznete označené touto barvou.


Zápalná šňůra hoří rychlostí cca 1cm=1s (10cm šńůry tak zhoří za 10s)

Vážení čtenáři,

doufáme, že se Vám náš blog bude líbit a dozvíte se zde mnoho užitečných pyrotechnických tipů a triků, které vám pomohou zlepšit nejenom bezpečnost a manipulaci s pyrotechnikou, ale také i požitek z odpalování ohňostrojů a jiné zábavné pyrotechniky. V pravidelných článcích vám budeme přinášet originální obsah, který nikde jinde na internetu nenajdete, zároveň se vám budeme snažit objektivně doporučovat to nejlepší co na trhu naleznete.

V našich článcích se tak můžete těšit na témata, která se budou zabývat rozdělením pyrotechnických kategorií F1, F2, F3 a P1. Probereme tématiku nejpopulárnější značky DUMBUM, proč právě DUMBUM znají všichni? Zaměříme se na nově vznikající brandy největšího dovozce v ČR Klasek s.r.o.. Už jste slyšeli např. o řadě BEST PRICE FROZEN, nebo NEW IDENTITY SERIES? Pro milovníky hluku a petard přineseme největší novinky pro rok 2019, co takhle VIPER 1 (white). 😉 No a jak už jste se mohli dočíst výše, tento pátek a to 30.8.2019 startuje již IV. ročník Festivalu ohňostrojů v Hlučíně, který zahájí největší profesionálové a špičky v oboru a to Švýcarská společnost SUGYP SA. Více o festivalu přineseme v následujícím článku.

Zábavní pyrotechnika jsou pyrotechnické výrobky, které obsahují různé chemické sloučeniny a směsi, jež po zapálení vybuchují či vytvářejí zvukové či světelné efekty.

Ať jste fanoušek nebo náš dlouholetý zákazník, chceme být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit cokoliv, co se týče zábavní pyrotechniky a ohňostrojů. Ohňostroj sestavíme na míru vašim požadavkům nebo vám odborně s nákupem poradíme. Uděláme vše pro to, abyste na www.PyroSR.cz nakupovali rádi a doufáme, že se nám to kombinací špičkových služeb, kvalitního zboží a nízkých cen podaří.