9.3.2018

Rodinné a firemní fotky s efekty

Je tolik možností, jak pracovat se zdánlivě obyčejnou prskavkou. My vám nyní poradíme tipy na jejich využití v rámci produktového focení. Kde vyniknou nejvíce?

Nejen rodinné a firemní fotky

V poslední době se stále více používají netradiční prvky pro rodinné fotky. Prskavky, dýmovnice, pyrotechnika. To vše se stává nedílnou součástí svatebních a narozeninových oslav, nebo také firemního a rodinného focení. Efektní pozadí a atmosféra fotografie zaujme, fotit s prskavkami je navíc příjemná zábava. Stačí, když se na fotografickém přístroji zvolí možnost pomalé uzávěrky, a najednou můžete tvořit i celá slova pomocí prskavek.

Nejen rodinné a firemní fotky

Nejsou to ale jen tyto události, kde se vám s prskavkami podaří tvořit zajímavé kompozice. Jejich použití totiž využijete velmi dobře i v případě produktových fotografií. Prskavky vytvoří efektní pozadí pro celou řadu produktů, které tak budou pro zákazníka příjemné na prohlížení. Tvoříte například originální oděvy, ručně vyráběné svíčky, nebo třeba výrobky z kůže? Nechte je vyniknout za příjemného třpytu prskavek.

Zákazník ocení vaši originalitu

Originální fotografie, postupy a produkty jsou dnes na trhu skutečně ceněné. Za pomocí prskavek nebo barevných dýmovnic se vám podaří vytvořit jedinečné fotografie produktů, které nabízíte. Zákazník si tak ihned všimne, že jste si s tvorbou propagačních materiálů dali skutečnou práci. Dokonalé produktové popisky spolu s působivou fotografií přilákají jako magnet další klienty.

Dostatek materiálu pro web

S pomocí prskavek dokážete vytvořit celou sérii fotografií. S obyčejnou rekvizitou se vám tak podaří zajistit dostatek materiálu pro vaše webové stránky i tištěnou propagaci. Prskavky a barevné dýmovnice přitom můžete použít nejen pro fotografickou prezentaci členů vašeho týmu, ale také pro produktové focení.

Barevné dýmovnice a prskavky vám pomohou najít svůj vlastní styl pro focení vámi nabízených produktů.