Pyrotechnika Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava

Autor: Michal
9.10.2018

Kde nakoupit kvalitní pyrotechniku v Třinci a okolí?

Hledáte kvalitní pyrotechniku v Třinci a okolí? Navštivte naši kamennou prodejnu na adrese Třinec-Oldřichovice 869 (OC OCEÁN) a ještě ušetříte! Oproti obchodním řetězcům nabízíme kvalitní pyrotechniku za nejlepší ceny a k tomu vám rádi poradíme s výběrem. Zní to až moc dobře na to aby to byla pravda? Přijďte se přesvědčit rovnou k nám do prodejny pyrotechniky v Třinci, nebo si porovnejte ceny na internetu a objednejte na našem eshopu www.pyrosr.cz z pohodlí domova. U každého výrobku jsou navíc uvedeny videa produktů, nemůže se vám tak stát že koupíte zajíce v pytli.

Budova obchodního domu OCEÁN v Třinci 
Vchod do naší prodejny s pyrotechnikou

Objednejte si na eshopu s osobním odběrem na prodejně

Nechcete se zdržovat na prodejně a víte přesně co potřebujete? Objednejte si zboží na našem eshopu, zvolte osobní odběr a vyčkejte na zavolání. Objednávky jsou obvykle k vyzvednutí do druhého dne od objednání (v případě, že na zboží spěcháte kontaktujte nás bezprostředně po objednání).

POZOR! Pokud však objednáváte poslední 3 dny před koncem roku, může se stát, že bude velký frmol. V takovémto případě vyčkejte prosím na potvrzovací SMS, ve které vás vyzveme k odběru, až bude objednávka opravdu připravena. Oproti minulému roku jsme značně vylepšili systém a veškeré objednávky by měly být vyřizovány expresně.

Zapomněli jste na ohňostroj a je po zavírací době? Nevadí, zavolejte nám na číslo 605902279, pokud bude v našich silách, rádi dorazíme na prodejnu i v sobotu večer. Jedinou podmínkou je však nákup vyšší než 1000,-

Prodejna pyrotechniky a ohňostrojů Třinec

Naše prodejna pyrotechniky na adrese Třinec – Oldřichovice 869 slouží nejen jako výdejní místo, ale i prodejna našeho kompletního sortimentu jako jsou ohňostroje, petardy, dýmovnice, římské svíce, kulové pumy, prskavky, rakety a dětské pyrotechnika. Třinec má dobrou dostupnost z měst jako Český Těšín, Havířov, Karviná nebo Frýdek-Místek a prodejnu máme otevřenou celoročně. Náš vyškolený personál rád poradí s jakýmkoliv dotazem.