9.6.2018

Proč mít na svatbě svatební ohňostroj

Plánujete na svatbu zábavní pyrotecniku nebo ještě váháte? Podívejte se na 4 důvody, proč mít na této velkolepé události nezapomenutelný svatební ohňostroj.

Podtrhne jedinečnost okamžiku

Večerní nálada svatby je jedinečná. Sejde se rodina a přátelé, všichni se dobře baví. Vzduchem se nese romantická nálada a slovo láska je skloňováno na každém rohu. Do rozjitřené atmosféry se ohňostroj hodí perfektně. Svatební ohňostroje dokáží atmosféru dokonale podtrhnout, vyniknou tak všechny sliby, které si novomanželé dali.

Skvělé pozadí pro fotku

Prskavky, dýmovnice do ruky, nebo i další zábavní pyrotechnika je jedinečným pozadím pro překrásné fotografie. Právě krásné a nápadité barevné pozadí dá možnost vzniku dramatických fotografií, které se stanou působivou vzpomínkou na sváteční den. Ať už budete fotit novomanžele, nebo svatebčany, vždy vyniknou zajímavé barevné kompozice.

Dokonalý dárek pro všechny svatebčany

Zatímco novomanželé dostávají dárky od ostatních, ze strany nevěsty a ženicha se může jednat o působivé poděkování všem zúčastněným. Kdo by nemiloval tu chvíli, kdy se přes celou oblohu rozprostřou barevná světla a osvětlí tváře zúčastněných. Ohňostroj je tak krásnou možností, jak poděkovat.

Zážitek, na který se nezapomíná

Ať již budete mít ohňostroj naplánovaný jako půlnoční překvapení, nebo si jej nenecháte ujít už při západu slunce, vždy se bude jednat o zážitek, na který budou všichni velmi rádi vzpomínat. Ať již jeho průběh zaznamenáte na fotoaparáty, nebo si jej ponecháte v srdci, vždy se bude jednat o dojmy, na které budete s láskou vzpomínat. Vždyť ke slavnostním okamžikům skutečně patří.

Přejete si, aby byla vaše svatba příjemná pro všechny zúčastněné? Odměňte svatebčany krásným a barevným ohňostrojem, na který budou s láskou vzpomínat. Pořiďte si při něm překrásné fotografie a vychutnávejte si krásu jeho barev.