10.11.2018

Oživte si svatbu pomocí ohňostroje nebo jiné pyrotechniky a efektů

Svatební den je nepochybně jedním z nejvýjimečnějších v životě každého z nás, a při troše štěstí přichází jen jednou za život. Z toho důvodu je ideální příležitostí pro výjimečná gesta a zážitky. Jedním z nich může být i pořízení zábavní pyrotechniky, která se postará o program, wow-efekt a třeba i zajímavé fotografie.

Na fotkách zapůsobíte dýmovnicemi

Dech beroucí kreace na svatebních fotografiích vytvoří zejména dýmovnice, které můžete dát do ruky novomanželům, ale i svatebčanům, kteří s jejich pomocí vytvoří zajímavou podívanou a zároveň se uvolní, díky čemuž vzniknou hravé a spontánní fotky plné života a úsměvů. Volit můžete dýmovnice ve svatební bílé, ale klidně i v pestrých barvách – zejména pokud je celá svatby laděna do určitého tónu.

Pro interiér zvolte konfety

Skvělý efekt na tanečním parketu, ale i pod svatebním obloukem udělají jednoduché vystřelovací barevné či bílé konfety – třeba i ve tvaru srdíček. Vizuálně skvěle doplní typicky rozhazovanou rýži, ale objemem a vzhledem vytvoří daleko působivější dojem – pro novomanžele, hosty, ale i fotografy. Konfety se přitom skvěle hodí jak do exteriéru, tak do interiéru. Volit můžete ruční konfetová děla i elektricky odpalované baterie.

Kompaktní ohňostroj jako velkolepá tečka

Pokud milujete tradiční ohňostroje, které kouzlí kreace na noční obloze, pak si nemůžete vybrat lepší zakončení vašeho svatebního dne, než velkolepý ohňostroj na noční obloze. Ideální volbou jsou kompaktní svatební ohňostroje, které jsou vhodné i pro odpálení svépomocí, nabízejí i několik minut trvající podívanou, a jsou sestaveny profesionálně tak, aby vytvářely gradující silný dojem.

Lampiony štěstí

Pokud chcete kromě vizuálního zážitku zapojit do zábavy aktivně i svatebčany, pak můžete vsadit na lampiony štěstí, které se ke svatbám skvěle hodí. Pověry říkají, že přání napsané na lampion a vypuštěné do vzduchu se vyplní – a co může být romantičtějšího, než sepsat svatebčanům ta nejsrdečnější přání do života?