Ohňostroje Plzeň

Autor: Tomáš
1.1.2020

Součástí každoročních oslav příchodu nového roku jsou ohňostroje. Každým rokem se odpalují k nebi po celé republice. Zatímco někde vypukne světelná ohnivá show už 31. 12., jinde k vypuknutí dochází až první lednový den. To je typické hlavně pro větší města, jako je Plzeň. Ohňostroje v Plzni se konají zpravidla na náměstí Republiky a k jejich vypuknutí dochází těsně po setmění. Většinou bývá součástí novoročních oslav i dětská diskotéka, která je součástí doprovodného programu.

Bojíte se velkých akcí a raději si uspořádáte novoroční ohňostroj s přáteli na chatě nebo zahradě? Mrkněte na naše skvělé a bezpečné ohňostroje:


Ohňostroj v Plzni 1. 1. 2021

Centrální plzeňský obvod je připravený realizovat veškeré předvánoční a vánoční akce, pokud to situace dovolí. Zatím je však vše otázkou. Stejnou otázkou je stále i to, jestli se Plzeňané dočkají novoročního ohňostroje a s tím spojené dětské diskotéky či nikoliv. Zatím nelze predikovat dopředu, jaká protiepidemiologická opatření budou v tu chvíli platit. Čili nelze říct, jestli se akce, na které jsou Plzeňané zvyklí, uskuteční.

Ohňostroj v Plzni 1. 1. 2020

Ohňostroj v Plzni 1. 1. 2020 byl vyvrcholením silvestrovských oslav, ke kterým docházelo v nejednom kulturním domě v Plzni. Vypukl už krátce po setmění, konkrétně v pět hodin odpoledne. Výjimečně pestrobarevné světelné show předcházela dětská diskotéka, která byla spuštěna už ve tři hodiny odpoledne. Zážitek to byl tak hlavně pro nejmenší, ovšem i pro starší byl začátek roku nezapomenutelným dnem.

Ohňostroj se konal na náměstí Republiky v Plzni.

Ohňostroj v Plzni 1. 1. 2019

První lednový den v novém roce patřil velkolepé ohnivé pestrobarevné show, která se odpálila k nebesům v půl šesté odpoledne, těsně po setmění. Novoroční ohňostroj byl připraven městským obvodem Praha 3 a odpálen byl už popáté v řadě.

Předcházel mu výjimečný program, který byl připraven nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro bezdětné. Ti nejmenší účastníci si silvestrovské oslavy užili hlavně díky dětské diskotéce, která se konala v prostorách zvonice na náměstí Republiky v Plzni.

Zajímají vás informace o ohňostrojích v jiných městech?