Ohňostroj ve tvaru srdce

Autor: Michal
15.5.2022

Často nám chodí dotazy, zda prodáváme ohňostroje, které vytvoří na nebi tvar srdce, nebo rovnou celý ohňostroj srdcí. Jistě by takovýto ohňostroj ocenilo mnoho svatebčanů a zamilovaných párů, bohužel všechny ty, kteří na našem e-shopu hledají právě takovýto ohňostroj, musíme zklamat, nic takového se na tuzemských trzích v současné době nenachází.

Tvar srdce je speciální efekt, který tvoří tzv. kulová puma větší než 100mm, ta spadá do kategorie F4 a je tedy prodejná pouze s platným průkazem odpalovače, to znamená, že běžný uživatel by s takovouto pyrotechnikou neměl přijít do kontaktu. Velkou nevýhodou těchto pum však je to, že se tvar srdce neobrátí pokaždé stranou k divákům a tak je úspěšnost toho, že uvidíte tvar srdce na obloze asi 2 z 10 odpálených pum, což se ve výsledku opět podepisuje na vysoké ceně. To znamená, že pokud jste viděli obrazce srdcí v ohňostroji, jednalo se o profesionální ohňostroj za desítky ne-li stovky tisíc korun.

Ohňostroj ve tvaru srdce

Kulová puma ve tvaru srdce

JAKÝ OHŇOSTROJ NA SVATBU?

Abychom však nebyli posly pouze špatných zpráv, připravili jsme pro vás speciální kategorii SVATEBNÍ OHŇOSTROJE, jejichž efekty sice nebudou obsahovat tvary srdcí, ale určitě potěší všechny ty, kteří právě ohňostroj ve tvaru srdce hledali. Jedná se o námi vybrané ohňostroje, které obsahují velice krásné efekty a právě proto je doporučujeme pro svatební události. 

Pokud byste přece jenom chtěli mít něco se srdíčkem, prskavky ve tvaru srdce jistě potěší a jako dekorace jsou o to originálnější.