DUMBUM

Autor: Michal
9.3.2018

DUMBUM

Výrobky DUMBUM ovládly světové trhy a počet produktů s tímto označením každý rok roste. I když se již legendární petardy DUMBUM s 5g NEC nějakou dobu nevyrábějí, výrobce Klasek s.r.o. se rozhodl označit i jiné výrobky tímto logem, bylo však toto rozhodnutí správné?

 Před 7 lety existovaly pouze petardy DUMBUM, jejich extrémní hlučnost a nízká cena byla hnacím motorem pro strmý vzrůst této populární značky a petardy DUBMUM chtěl prostě každý. Že se jedná o pyrotechniku, která má zanechat hlavně zvukový efekt, nemusíme nikomu připomínat, nově se však značka DUMBUM řadí k bestsellerům v nejrůznějších kategoriích, včetně dárkových předmětů označených logem DUMBUM. Nyní je pod tímto označením přes 120 produktů, koupit si tak můžete nejenom petardy a ohňostroje ale i mikiny, hrníčky, deštníky nebo dokonce voňavky či šampaňské to vše s logem DUMBUM. Výrobce tak vsadil na nejvyšší kartu ve hře a my se každý rok těšíme, s čím novým opět přijde.

Petardy DUMBUM 170

V roce 2020 uplynulo již 15 let co jsou výrobky DUMBUM na trhu a k této příležitosti vznikla i limitovaná edice DUMBUM limited edition. Největší úspěch opět zaznamenaly petardy DUMBUM 170 limited edition v kategorie F4.