Vzduchovka Ekol Major F wood coated cal.5,5mm
  • Vzduchovka Ekol Major F wood coated cal.5,5mm

Vzduchovka Ekol Major F wood coated cal.5,5mm

3 461,98 Kč

Ekol Major F wood coated, pružinové vzduchovky Major F kalibru 5,5mm s pevnou hlavní, spodní nátah, ergonomická polymerová pažba v dekoru dřeva, manuální pojistka, TRUGLO mířidla.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka Ekol Major F wood coated cal.5,5mm

Značka Ekol turecké firmy Voltran se proslavila výrobou expanzních zbraní. Nyní do nabídky zařazujeme také jejich vzduchovky.

Klasická pružinová vzduchovka Ekol Major F s pevnou hlavní a natahováním spodní pákou. Pevná hlaveň příznivě ovlivňuje kvalitu střelby.

Princip pružinové vzduchovky s iniciací spodní pákou: lomením spodní páky nátahu dojde k stlačení pružiny, která se po stisku spouště uvolní a žene píst vpřed. Tím se vytváří tlak, který následně vyžene střelivo z hlavně.

Drážkovaná hlaveň kalibru 5,5 mm / .22 má celkovou délku 460 mm. Takto dlouhá hlaveň zajistí velmi dobrý výsledek střelby.

Systém vzduchovky Ekol Major F je zasazen do ergonomické polymerové pažby vhodné jak pro praváky tak leváky. Pažba v provedení dekoru dřeva se povedla. Vypadá velmi realisticky a přitom využívá odolnosti polymerových pažeb.

S mířením na terč pomůžou dnes již standardní TruGlo mířidla. Světlovoudné vlákno ma jak hledí tak muška vzduchovky. Pokud by někomu nestačily tyto mířidla, najde na vzduchovce drážky 11 mm pro možnost montáže optiky či kolimátoru skrze redukci.

Zajištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je u modelu Ekol Major F umístěná před spouští tak, aby byla snadno dostupná. Pojistka se ovládá manuálně posunem vpřed a vzad. Blíže ke spoušti je zajištěná, dále od spouště odjištená.

Celkové rozměry vzduchovky Major F pak činí 1 097 mm s hmotností 2 950 g.

Parametry

Systém pohonu: pružina-píst

Ráže: 5,5 mm / .22

Typ střeliva: olověné diabolo

Typ hlavně: drážkovaná, pevná

Režim střelby: semi

BlowBack: ne

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 11 mm

Barva: černá

Materiál pažby: plast

Kapacita zásobníku [ks]: 1

Úsťová rychlost [m/s]: 190

Délka hlavně [mm]: 460

Celková délka [mm]: 1097

Hmotnost [g]: 2950

Obsah balení

Ekol Major F wood coated 5,5mm

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

Ekol
HT6122
1