Vzduchovka SPA Artemis PR900W cal.4,5mm
  • Vzduchovka SPA Artemis PR900W cal.4,5mm

Vzduchovka SPA Artemis PR900W cal.4,5mm

4 949,58 Kč

Vzduchovka SPA Artemis PR900W cal.4,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka SPA PR900W cal.4,5mm

Dlouhá vzduchovka firmy SPA využívá pohonu vzduchem dodávaným z vlastního kontejneru s maximálním tlakem 200BAR. Vzduchovky tohoto typu patří do kategorie PCP.

Vzduch do kontejneru často označovaného jako kartuš vzduchovky doplníte za pomocí QuickFill ventilu z pumpy nebo větší láhve se vzduchem. Maximální plnící tlak je 200 BAR. Opětovné dotlakování zásobníku vzduchu doporučujeme již při snížení tlaku na 70 BAR. Aktuální tlak zjístíte z manometru, který najdete zespod předpažbí vzduchovky.

Model SPA PR900W konstrukčně výrazně napodobuje modely značky Crosman. Vzduchovky dostaly dlouhou kvalitně drážkovanou hlaveň o délce 450 mm.

Na hlavni najdete pevnou mušku a stavitelné hledí, které možno snadno sundat a do připravené drážky 11mm osadit jiný zaměřovací prvek jako je kolimátor či optika - puškohled.

Celý systém vzduchovky SPA PR900W je osazen do příjemně tvarované dřevěné bukové pažby s gravírovaným předpažbím podobně jak jsme zvyklí u Slavie 631.

Hmotnost se u tohoto modelu pořadila výrobci udržet na 2 270 g, vzduchovka tedy vyhovuje jak dospělým tak střeleckému dorostu.

Spoušťový mechanismus SPA PR900W funguje v režimu Single Action. Jištění spouště tzv. pojistku najdete v přední částí lučíku. Pojistka je manuální a ovládá se stiskem z levé nebo pravé strany. Pro odjištění stisknete pojistku z pravé strany, následně se vlevo objeví červené značení a vzduchovka je odjištěná.

Do systému přebíjení vzduchovky SPA můžete vkládat diabolky jednotlivě nebo můžete využít dodávaného zásobníku na 9 diabolek. Výměna je velmi snadná. Stačí do strany vysunout původní jendoranný adaptér a zaměnit ho za zásobník.

V sekci doporučujeme přikoupit ke vzduchovce SPA PR900W najdete vhodné střelivo, příslušenství a prostředky k údržbě.

Součástí balení vzduchovky je QuickFill ventil, ale pro plnění potřebujete pumpu s hadicí a rychlospojkou nebo láhev.


Obsah balení:

SPA PR900W 4,5mm

Zásobník SPA 9 ran

QuickFill ventil

Sada těsnění

Návod se záručním listem

Polystyrenová krabice s kartonovým přebalem


Parametry:

Ráže: 4,5 mm

Úsťová rychlost: 240 m/s

Zásobník: 9 ran

Střelivo: olověné diabolo

Typ mechanismu: stlačený vzduch

Montážní lišta: 11 mm

Pažba: dřevo - buk

Délka hlavně: 450 mm

Celková délka: 950 mm

Hmotnost: 2 270 g

SPA
PR900W45
1

Mohlo by vás také zajímat