Vzduchovka Kral Arms Puncher MAXI W cal.5,5mm
  • Vzduchovka Kral Arms Puncher MAXI W cal.5,5mm

Vzduchovka Kral Arms Puncher MAXI W cal.5,5mm

8 916,53 Kč

Vzduchovka Kral Arms Puncher MAXI W cal.5,5mm.

Počet
SKLADEM
V pracovní dny expedujeme do 24 hodin

KRAL ARMS Puncher MAXI W 5,5 mm

Značka KRAL se spokojí jen s nejlepším, a proto klasický turecký Puncher po úpravách dostal do názvu MAXI.

Nejdůležitějším prvkem vzduchovky je samozřejmě její hlaveň. Puncher Maxi navzdory nižší cenové kategorii kvalitní závitovanou hlaveň o délce 535 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pro kompenzátor hluku Hatsan.

Pozor vzduchovku je pro míření potřeba osadit nějakou optikou či kolimátorem. Kral Arms Puncher Maxi je po všech stránkách univerzální, a proto zde najdete montážní lištu 11 mm i 22 mm.

Mechanika přebíjení jako by vycházela z Evanixu. Automatický otočný 12 ranný zásobník s diabolkami se předtáčí během vkládání diabolek.

Po vložení zásobníku do vzduchovky KRAL Puncher Maxi odklopení páky přebíjení a potáhnutí vzad se pootočí. Po přiklopení páky přebíjení bodec vezme diabolku ze zásobníku a vloží ji do hlavně. Diabolka tedy startuje přímo z hlavně, což zvyšuje přesnost.

Spoušťový mechanismus KRAL PUNCHER je dostatečně citlivý už v základu, navíc je stavitelný od 0,4 - 1,1kg.

Prodloužený ocelový zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má vyšší objem až 280cc. Maximální plnící tlak činí 200 BAR. Aktuální tlak můžete kontrolovat na manometru vespod předpažbí.

Plnění kartuše se provádí Quick Fill ventilem za pomocí ruční pumpy nebo přepouštěním z lahve. Pro plnění z lahve je nutná hadice s vlastním manometrem a odpouštěcím ventilem.

Specialitou modelu KRAL Puncher je regulace výkonu jednoduše otočným šroubem. V maximálním tlaku regulace dovoluje výkon 16J odpovídající až 200 m/s. Minimum regulace pak odpovídá úsťové rychlosti 160 m/s tedy přibližně 10J. Díky této regulaci výkonu můžete kvalitu střelby přizpůsobit vzdálonosti na kterou střílíte. Opravdoví střelci totiž ví, že na kratší vzdálenosti je vhodnější nižší výkon.

Nebylo opomenuto jištění zbraně proti náhodnému výstřelu - pojistka. Najdete ji z pravé strany v zadní části mechanického ústrojí. Manuální pojistka se ovládá posunutím páčky vpřed a vzad mezi značením S zajištěno a F odjištěno.

Celý systém větrovky Kral Arms Puncher Maxi W výrobce osadil do dřevěné ořechové pažby s nádechem italského designu. Příjemně se drží a dobře se přikládá k líci. Styčné plochy úchopu pažby byly laserem vygravirovány tzv. rybinou.

Je úžasné až podivné, že se podařilo tohle všechno udržet v nízké celkové hmotnosti 3 250 g.

V sekci doporučujeme přikoupit najdete příslušenství a prostředky k údržbě vzduchovky Puncher.


Obsah balení:

Kral Arms Puncher MAXI 5,5mm

Zásobník KRAL Puncher 2ks

Redukce pro střelbu bez zásobníku

Quick Fill ventil

Malá lišta 22mm na předpažní

Návod se záručním listem

Kartonová krabice


Parametry:

Ráže: 5,5 mm

Úsťová rychlost: 200 m/s

Zásobník: 12 ran

Střelivo: olověné diabolo

Typ mechanismu: stlačený vzduch

Montážní lišta: 11 i 22 mm

Pažba: dřevo - ořech

Délka hlavně: 535 mm

Celková délka: 1 050 mm

Hmotnost: 3 250 g

KRAL ARMS
KAMaxiW55
1

Mohlo by vás také zajímat