Vzduchovka Kral Arms Puncher Jumbo W cal.4,5mm
  • Vzduchovka Kral Arms Puncher Jumbo W cal.4,5mm

Vzduchovka Kral Arms Puncher Jumbo W cal.4,5mm

12 057,02 Kč

Vzduchovka Kral Arms Puncher Jumbo W cal.4,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

KRAL ARMS Puncher Jumbo W 4,5 mm

Značka KRAL se spokojí jen s nejlepším, a proto turecký Puncher Jumbo osadili obrovskou kartuši s kapacitou 425cc a parádní otevřenou dřevěnou pažbou z ořechu.

Nejdůležitějším prvkem vzduchovky je samozřejmě její hlaveň. Kral Puncher Jumbo dostal kvalitní závitovanou hlaveň o délce 580 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pro kompenzátor hluku.

KRAL Puncher Jumbo nemá běžná mířidla, a proto je vybaven montážní lištou 22 mm pro optiku či kolimátor.

Mechanika přebíjení jako by vycházela z Evanixu, ale byl zde použit kvalitnější, odolnější automatický otočný 14 ranný zásobník s diabolkami, který se předtáčí během vkládání diabolek.

Po vložení zásobníku do vzduchovky Kral Arms Jumbo odklopením páky přebíjení a potáhnutí vzad se sám pootočí. Po přiklopení páky přebíjení bodec vezme diabolku ze zásobníku a vloží ji do hlavně. Diabolka tedy startuje přímo z hlavně, což zvyšuje přesnost.

Pokud nechcete využívat zásobník, najdete v balení redukci pro střelbu vkládáním diabolek jednotlivě.

Spoušťový mechanismus KRAL PUNCHER je dostatečně citlivý už v základu, navíc je stavitelný od 0,4 - 1,1kg.

Zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má zvětšený objem na 425cc. Maximální plnící tlak činí 200 BAR. Aktuální tlak můžete kontrolovat na manometru ve středu zbraně z pravé strany.

Plnění kartuše se provádí rychlospojkou KRAL za pomocí ruční pumpy nebo přepouštěním z lahve. Pro plnění z lahve je vhodnější hadice s vlastním manometrem a odpouštěcím ventilem. Rozpojování plnícího konektoru a rychlospojky je pak bezpečnější.

Specialitou modelů Kral Puncher je regulace výkonu jednoduše otočným šroubem. V maximálním tlaku regulace dovoluje výkon 16J odpovídající až 250 m/s. Minimum regulace pak odpovídá úsťové rychlosti 200 m/s tedy přibližně 10J. Díky této regulaci výkonu můžete kvalitu střelby přizpůsobit vzdálenosti na kterou střílíte. Opravdoví střelci totiž ví, že na kratší vzdálenosti je vhodnější nižší výkon.

Nebylo opomenuto jištění zbraně proti náhodnému výstřelu - pojistka. Najdete ji z pravé strany v zadní části mechanického ústrojí. Manuální pojistka se ovládá posunutím páčky vpřed a vzad mezi značením S zajištěno a F odjištěno.

Celý systém větrovky Kral Puncher Jumbo výrobce osadil do nádherné otevřené dřevěné ořechové pažby. Celková délka dosahuje 1 050 mm.

Je úžasné až podivné, že se podařilo tohle všechno udržet v nízké celkové hmotnosti 3 400 g.

V sekci doporučujeme přikoupit najdete příslušenství a prostředky k údržbě vzduchovky Puncher.


Obsah balení:

Kral Arms Jumbo 4,5mm

2x zásobník Kral Arms

Rychlospojka Kral Arms

Optika 3-9x40

Redukce pro jednorannou střelbu

Návod se záručním listem

Kufr Kral Arms


Parametry:

Ráže: 4,5 mm

Úsťová rychlost: 250 m/s

Zásobník: 14 ran

Střelivo: olověné diabolo

Typ mechanismu: stlačený vzduch

Montážní lišta: 22 mm

Pažba: dřevo

Délka hlavně: 580 mm

Celková délka: 1 050 mm

Hmotnost: 3 400 g

KAJW45
1

Mohlo by vás také zajímat