Vzduchovka Hatsan Flash PUP cal.5,5mm
  • Vzduchovka Hatsan Flash PUP cal.5,5mm

Vzduchovka Hatsan Flash PUP cal.5,5mm

8 503,30 Kč

Vzduchovka Hatsan Flash PUP cal.5,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka Hatsan Flash PUP cal.5,5mm 

Klasická PCP vzduchovka Hatsan Flash v bullpup kontrukci má označení Flash PUP. Konstrukce bullpup znamená posunutí pažby vpřed k hlavni nebo by se také dalo napsat obráceně, posunutí hlavně a celého mechanismu dozadu ke střelci, botce pažby.

Nejdůležitějším prvkem každé zbraně je její hlaveň. Vzduchovka Hatsan Flashpup byla osazena kvalitní drážkovanou hlavní o délce 450 mm ukončenou vnějším zásitem pod krytkou na ústí hlavně. Jde o přípravu na kompenzátor hluku.

Celková délka vzduchovky Hatsan Flash PUP je díky bullpup konsturkce jen 645 mm, hmotnost pak 2 730 g.

Kapacita kartuše, tedy zásobníku vzduchu je 165cc. Plnění se provádí přes QuickFill ventil. Manometr ukazující aktuální tlak v kartuši najdete z pravé strany zbraně, v místě spojení kartuše a rámu zbraně.

Přebíjecí mechanismus zásobníku modelu Hatsan Flash je řešen páčkou zajišťující se ve dvou pozicích. Zatažením dozadu a zajištěním směrem dolů umožníte vyjmou 12 ranný zásobník střeliva kal. 5,5mm / .22. Zároveň při této manipulaci dochází k natažení bicího mechanismu. Zvenutím páčky, posunutím vpřed a zajištěním v přední pozici, dojde k přesunu diabolky ze zásobníku přímo do hlavně. Díky tomuto systému se přesnost střelby zvyšuje, protože k vystřelení steliva dochází přímo z hlavně, nikoli ze zásobníku. Pro opakovanou střelbu není zapotřebí páčku přebíjení zajišťovat v zadní poloze, stačí jen zatáhnout vzad a zajistit následně v přední pozici. Toto zajištění slouží pouze pro možnost vyjmout zásobník ze zbraně a naplnit ho střelivem.

Vzduchovka Hatsan Flashpup je dále vybavena jištěním proti náhodnému výstřelu tzv. pojistkou. Pojistku najdete před souští v podobě páčky. V případě, že páčku dáte blíže ke spoušti, dojde k zajištění, pokud páčku posunete vpřed, dále od spouště vzduchovka se odjistí.

Celý systém vzduchovky je zasazan do dřevěné pažby z tureckého ořechu. Držení zlepšuje pistolová rukojeť. Lícování ke zbrani je také dobré, díky polymerovému krytu tvořící lícnici.

Hatsan Flash PUP není v základu vybavená mířidly. Proto je zde k dispozici montážní lišta 22mm pro osazení puškohledem či kolimátorem.

Pro plnení vzduchem je zapotřebí zakoupit pumpu pro PCP větrovky, nebo láhev s plnící hadicí a odpouštěcím ventilem. Potřebný QuickFill ventil pro plnění kartuše je součástí balení.

V sekci doporučujeme dokoupit ke vzduchovce Hatsan Flash PUP najdete příslušenství ke střelbě a prostředky k údržbě.


Obsah balení:

Hatsan Flash PUP 5,5mm

2x zásobník Hatsan Flash

QuickFill ventil

Kartonová krabice

Hatsan
FlashPUP55
1

Mohlo by vás také zajímat