Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW Long RG cal.4,5mm
  • Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW Long RG cal.4,5mm

Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW Long RG cal.4,5mm

12 635,53 Kč

Hatsan AT 44W-10 RG LW Long, vzduchovky kalibru 4,5mm na stlačený vzduch, s regulátorem tlaku a precizní hlavní Lothar Walther a věnečkovým víceranným zásobníkem, přebíjení pákou, střelba bez zpětného rázu, dřevěná ořechová pažba, Tru Glo mířidla, ukončení hlavně závitem UNF 1/2.

Počet
NENÍ SKLADEM

Hatsan AT44W-10 RG LW Long cal. 4,5mm

Pohonem pro větrovku Hatsan AT44 je stlačený vzduch dodávaný z tzv. kartuše. Ocelového válce umístěného pod hlavní v předpažbí. Kapacita kartuše činí 230cc s maximálním povoleným tlakem 200 BAR. Tyto parametry vystačí přibližně na 100 střel. Aktuální tlak můžete sledovat na zabudovaném manometru v přední části kartuše. Kartuš je dále vybavená regulátorem tlaku, který zajišťuje stabilní dodání dávky vzduchu v rozsahu 120-200 BAR. Toto technické řešení v kombinaci se střelbou bez zpětného rázu, dovoluje dosáhnout nejlepších výsledků na terči.

Kartuš se plní dodávaným Quick-Fill ventilem se závitem na hadici. Plnění vzduchem lze provádět za pomocí speciální 200 BAR pumpy nebo přepouštěním z tlakové lahve. V případě použití lahve potřebujete ještě jeden doplněk a to je hadice s odpouštěcím ventilem.

Drážkovaná hlaveň nejvyšší kvality Lothar Walther kalibru 4,5mm /.177 s délkou 585 mm dokáže předat diabolce velkou rotaci, a tak zpřesnit její dráhu k terči. Konec hlavně má pod krytkou standardní 1/2" UNF závit, díky kterému máte možnost hlaveň zakončit kompenzátorem hluku.

Větrovky tureckého výrobce HATSAN AT44-10 jsou vybaveny 10 ranným zásobníkem přebíjeným páčkou. Přebíjení střeliva se u vzduchovky provádí za pomocí boční páky. Odklopením a natažením páky se zásobník automaticky pootočí a zaklapnutím páky dojde k posunu diabolky ze zásobníku přímo do hlavně. Zásobník PCP vzduchovky Hatsan AT44 lze dokoupit navíc tady.

Větrovka Hatsan AT44-10 W má v základu stavitelná TRUGLO mířidla. Komu by nepostačovaly najde na zbrani montážní lištu 11mm i 22mm pro osazení kolimátorem či optikou - puškohledem.

Bezpečnost zbraní Hatsan zajišťuje automatická pojistka před nechtěným výstřelem, která se aktivuje po nabití vzduchovky. Je snadno dostupná palcem. Stačí ji před výstřelem deaktivovat stiskem vpřed.

Sportovní stavitelnou spoušť Hatsan Quattro Trigger si můžete nastavit dle vlastních potřeb obou dvou rocích stisku.

Celý systém vzduchovky Hatsan AT44W-10 je osazen do krásné dřevěné pažby z tureckého ořechu, ergonomického tvaru ambidextrous, vhodné jak pro praváky tak leváky. Vespod pažby najdete dva oka pro případné uchycení popruhu. Dále se na konci pažby nachází stavitelná botka. Nastavením botky nahoru nebo dolů si dokážete najít přesnou polohu pro vás.

V sekci doporučujeme koupit najdete vhodné příslušenství k provozu, střelbě a údržbě vzduchovky Hatsan AT44-10 W LW Long RG.

 

Ověřené vzduchovky turecké firmy Hatsan.

Hatsan - náročnější požadavky na kvalitu při výrobě, kompletace a výroba veškerých komponent v jedné firmě. Třicetiletá tradice výroby vzduchovek a ostrých zbraní. Přes 300 výrobních strojů na ploše 15.000 m2. Vzduchovky firmy Hatsan prochází těmi nejpřísnějšími výstupními testy v Turecku.

Parametry

Systém pohonu: PCP

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: olověné diabolo

Typ hlavně: drážkovaná

Režim střelby: semi

BlowBack: ne

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano, automatická

Montážní lišta: 11 mm~~11 i 22 mm~~22 mm

Barva: černá

Materiál pažby: dřevo

Kapacita zásobníku [ks]: 10

Úsťová rychlost [m/s]: 240

Délka hlavně [mm]: 585

Celková délka [mm]: 1085

Hmotnost [g]: 4000

Obsah balení

Hatsan AT44W-10 RG LW Long 4,5mm

Zásobník Hatsan AT44 2ks

Quick Fill ventil

Návod se záručním listem

Polstrovaná kartonová krabice

Hatsan
AT44W10RGLWL45
1