Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW cal.5,5mm
  • Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW cal.5,5mm

Vzduchovka Hatsan AT44-10 W LW cal.5,5mm

11 974,38 Kč

Hatsan AT 44-10 W LW, vzduchovky na stlačený vzduch, kartuš o objemu 180cc s regulátorem tlaku, maximální plnící tlak 200 BAR, precizní drážkovaná hlaveň Lothar Walther kalibru 5,5mm, věnečkový 10 raný zásobník, přebíjení pákou, střelba bez zpětného rázu, dřevěná pažba z tureckého ořechu.

Počet
NENÍ SKLADEM

Hatsan AT44W-10 LW cal. 5,5mm

Pohonem pro větrovku Hatsan AT44 je stlačený vzduch dodávaný z tzv. kartuše. Ocelového válce umístěného pod hlavní v předpažbí. Kapacita kartuše činí 180cc s maximálním povoleným tlakem 200 BAR. Tyto parametry vystačí přibližně na 80 střel. Aktuální tlak můžete sledovat na zabudovaném manometru v přední části kartuše. Toto technické řešení umožňuje střelbu bez zpětného rázu, a tím pak dosáhnout výsledků na terči.

Kartuš se plní dodávaným Quick-Fill ventilem se závitem na hadici. Plnění vzduchem lze provádět za pomocí speciální 200 BAR pumpy nebo přepouštěním z tlakové lahve. V případě použití lahve potřebujete ještě jeden doplněk a to je hadice s odpouštěcím ventilem.

Drážkovaná hlaveň nejvyšší kvality Lothar Walther kalibru 5,5mm /.22 s délkou 490 mm dokáže předat diabolce velkou rotaci, a tak zpřesnit její dráhu k terči. Konec hlavně má pod krytkou standardní 1/2" UNF závit, díky kterému máte možnost hlaveň zakončit kompenzátorem hluku.

Větrovky tureckého výrobce HATSAN AT44-10 jsou vybaveny 10 ranným zásobníkem přebíjeným páčkou. Přebíjení střeliva se u vzduchovky provádí za pomocí boční páky. Odklopením a natažením páky se zásobník automaticky pootočí a zaklapnutím páky dojde k posunu diabolky ze zásobníku přímo do hlavně. Zásobník PCP vzduchovky Hatsan AT44 lze dokoupit navíc tady.

Větrovka Hatsan AT44-10 W má v základu stavitelná TRUGLO mířidla. Komu by nepostačovaly najde na zbrani montážní lištu 11mm i 22mm pro osazení kolimátorem či optikou - puškohledem.

Bezpečnost zbraní Hatsan zajišťuje automatická pojistka před nechtěným výstřelem, která se aktivuje po nabití vzduchovky. Je snadno dostupná palcem. Stačí ji před výstřelem deaktivovat stiskem vpřed.

Sportovní stavitelnou spoušť Hatsan Quattro Trigger si můžete nastavit dle vlastních potřeb v obou dvou rocích stisku.

Celý systém vzduchovky Hatsan AT44W-10 je osazen do krásné dřevěné pažby z tureckého ořechu, ergonomického tvaru ambidextrous, vhodné jak pro praváky tak leváky. Vespod pažby najdete dva oka pro případné uchycení popruhu. Dále se na konci pažby nachází stavitelná botka. Nastavením botky nahoru nebo dolů si dokážete najít přesnou polohu pro vás.

V sekci doporučujeme koupit najdete vhodné příslušenství k provozu, střelbě a údržbě vzduchovky Hatsan AT44-10 W LW.

Ověřené vzduchovky turecké firmy Hatsan.

Hatsan - náročnější požadavky na kvalitu při výrobě, kompletace a výroba veškerých komponent v jedné firmě. Třicetiletá tradice výroby vzduchovek a ostrých zbraní. Přes 300 výrobních strojů na ploše 15.000 m2. Vzduchovky firmy Hatsan prochází těmi nejpřísnějšími výstupními testy v Turecku.

Parametry

Systém pohonu: PCP

Ráže: 5,5 mm / .22

Typ střeliva: olověné diabolo

Typ hlavně: drážkovaná

Režim střelby: semi

BlowBack: ne

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano, automatická

Montážní lišta: 11 mm~~11 i 22 mm~~22 mm

Barva: černá

Materiál pažby: dřevo

Kapacita zásobníku [ks]: 10

Úsťová rychlost [m/s]: 200

Délka hlavně [mm]: 490

Celková délka [mm]: 990

Hmotnost [g]: 3600

Obsah balení

Hatsan AT44W-10 LW 5,5mm

Zásobník Hatsan AT44-10 5,5mm 2ks

Quick Fill ventil

Návod se záručním listem

Polstrovaná kartonová krabice

Hatsan
AT44WLW55
1