Vzduchovka Hatsan AirMAX RG QE cal.4,5mm
  • Vzduchovka Hatsan AirMAX RG QE cal.4,5mm

Vzduchovka Hatsan AirMAX RG QE cal.4,5mm

14 866,94 Kč

Vzduchovka Hatsan AirMAX RG QE cal.4,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

Hatsan AirMax

Hatsan je ověřená turecká firma, která nevyrábí jen zbraně kategorie D, ale především palné zbraně. Zkušenosti z palných zbraní aplikovali do výroby i těch volvě prodejných. Jednoduše Hatsan funguje.

Model Hatsan AirMax má kompaktní Bullpup konstrukci, ale i přesto ukrývá obrovskou kartuši - zásobník vzduchu - o kapacitě 400cc + 90cc s maximálním plnícím tlakem 200 BAR. Menší hodnota objemu kartuše bude nejspíš vyhrazena regulátoru, kterým je vzduchovka vybavena již v základu. Zřejmě díky kapacitě dostala označní Air MAX.

Použitá drážkovaná hlaveň dlouhá 585 mm je ověřená a velmi dobře funkční. Navíc její zakončení obsahuje kompenzátor hluku QE. Střelbou tak nebudete nikoho rušit.

Systém přebíjení vychází z klasické verze AT44 což je jedině dobře. Otočný 9 ranný zásobník se přebíjí páčkou z pravé strany. Výklopná páčka je pro přebíjení příjemnější než táhla a bolty.

Vzhledem k bullpup konstrukci nemá klasickou dlouhou pažbu. Pažba je zakončená těsně za systémem vzduchovky. Díky tomu dosahuje jen 940 mm celkové délky a hmotnosti 4 900 g.

Ty, kteří rádi své zbraně nosí na zádach Hatsan AirMax potěší integrovanými oky na popruh. Kdo dále dovybavuje své zbraně příslušenství najde na vzduhovce dvě lišty 22mm. Jednu nahoře a druhou zespod předpažbí.

Vzduchovka Hatsan AirMax nemá běžná mířidla, třeba ji vybavit optikou či kolimátorem.

Součástí balení jsou dva zásobníky a QuickFill ventil potřebný k tlakování z pumpy či tlakové lakve. Kdo si rád zasportuje bude mu stačit pumpa pro tlakování větrovek. Doporčujeme HILL MK4, tlakování je nejpohodlnější. Ti z Vás co se nechtějí mučit tlakováním doporučíme tlakovou láhev Midland 7L. Přepouštění je nejpohodlnější.

Hatsan
AirRGQE55
1

Mohlo by vás také zajímat