Vzduchovka ASG TAC4.5 cal.4,5mm
  • Vzduchovka ASG TAC4.5 cal.4,5mm

Vzduchovka ASG TAC4.5 cal.4,5mm

2 222,31 Kč

Vzduchovka ASG TAC4.5 cal.4,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka ASG TAC4.5

Firma ASG působí na poli volně prodejných zbraní už spoustu let. Nejznámnější jsou v ČR její autentické repliky pistolí České zbrojovky CZ 75.

Vzduchová puška vypadá, že vychází také z pistole. Napovídá tomu rukojeť pušky, do které se vkládá jak pohon v podobě CO2 bombičky 12g, tak zásobník na ocelové BB 4,5mm s kapacitou 21 BB.

Byla zde prodloužena kovová hlaveň a navíc je překryta širším pláštěm. Vzhledem k typu střeliva je prodloužení výhodné, zvyšuje totiž přesnost.

Systém zbraně ASG TAC 45 je usazen do polymerové pažby s dírou. Taktický design vzduchovky dále podtrhují RIS lišty 22 mm zespod předpažbí i nad hlavní.

Hledí i mušku je možné na liště posouvat podle potřeb. Muška má vložené světlovodné vláknou. Hledí je stavitelné - typ - průhledové.

CO2 vzduchovky ASG TAC 4.5 se vyznačují velmi nízkou hmotností 1 565 g. Je tak vhodná nejen pro dorost, ale i děti nižšího věku. Pokud by snad byla stále těžká najdete v balení teleskopickou sklopnou dvojnožku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Vzduchové pušky ASG TAC4.5 na ocelové BB broky 4,5 mm jsou vhodné pro hobby střelbu, výhodou použití tohoto typu střeliva je možnost vyšší kapacity zásobníku. Střelivo je tvrdší než diabolo. Nedeformuje se v takové míře, aby docházelo k velké ztrátě energie, proto se zdá střelba tímto střelivem silnější a destruktivnější. I přesto, že je hlaveň hladká díky prodloužení má oproti pistolím vyšší přesnost.


Obsah balení:

ASG TAC4.5

Zásobník ASG TAC 45

Dvojnožka ASG

Návod se záručním listem

Kartonová krabice


Parametry:

Ráže: 4,5 mm

Úsťová rychlost: 130 m/s

Zásobník: 21 ran

Střelivo: ocelové BB broky

Typ mechanismu: CO2 plyn

Montážní lišta: 22 mm

Pažba: plast

Délka hlavně: 285 mm

Celková délka: 900 mm

Hmotnost: 1 565 g

ASG
18102
1

Mohlo by vás také zajímat