Vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K-PDW
  • Vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K-PDW

Vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K-PDW

3 428,92 Kč

Vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K-PDW.

Počet
SKLADEM
V pracovní dny expedujeme do 24 hodin

Heckler&Koch MP5 K-PDW 

Jedinečná replika samopalu HK MP5 s originálními logy na ocelové BB broky kalibru 4,5mm.

Zatím ani tento model vzduchového samopalu neumí střílet dávkou, ale je možné mačkat spoušť rychle a vytvořit tak vlastní kadenci samopalu.

Zásobník modelu HK MP5 pojme neuvěřitelných 41 ocelových BB broků. Díky tak velké kapacitě zásobníku není překážkou ani méně přesná hladká hlaveň samopalu. Přednost tady dostalo destruktivní ocelové střelivo.

Na první pohled vypadá vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K PDW polymerový, ale jedná se pouze o překrytí slitinové konstrukce. Pozor, rozhodně to hračka.

Pohonem střeliva je zde bombička CO2 12g, která se vkládá do prostoru v zadní části těla samopalu. Pro vložení bombičky je nutné oddělit pažbu od zbytku těla zbraně.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pažba vzduchového samopalu Heckler&Koch MP5 je sklopná. Navíc je možné za pomoci víka, které je součástí balení, používat samopal bez pažby.

Dále v balení najdete také montážní lištu 22mm weaver pro montáž kolimátoru či optiky.

Pojistku, zajištění zbraně proti náhodnému výstřelu najdete z levé strany nad rukojetí v podobě páčky. V pozici ukazující na červenou nábojnici je samopal odjištěn. V pozici kdy ryska ukazuje na přeškrtnutou nábojnici je samopal zajištěný.

Spoušťový mechanismus pouze v režimu Double Action - spolu se stiskem spouště dochází k natažení vnitřního kohoutu a ten po domáčknutí spouště udeří do ventilu samopalu.

Systém Blow-Back po prvním výstřelu zajistí natažení vnitřního kohoutu, a tím odlehčí spoušť pro další výstřel.

V sekci doporučujeme koupit k vzduchovému samopalu Heckler&Koch MP5-K PDW najdete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě.


Obsah balení:

Heckler&Koch MP 5 K-PDW

RIS lišta

Víko pro použití zbraně bez pažby

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

Parametry:

Ráže: 4,5 mm

Úsťová rychlost: 160 m/s

Zásobník: 41 ran

Střelivo: ocelové BB broky

Typ mechanismu: CO2 plyn

Montážní lišta: 22 mm

Pažba: plast

Délka hlavně: 170 mm

Celková délka: 360/590 mm

Hmotnost: 1635 g

5.8159
1

Mohlo by vás také zajímat