Vzduchový revolver Colt Python 2,5" černý DIABOLO/BB
  • Vzduchový revolver Colt Python 2,5" černý DIABOLO/BB

Vzduchový revolver Colt Python 2,5" černý DIABOLO/BB

1 726,44 Kč

Vzduchový revolver Colt Python 2,5" černý DIABOLO/BB.

Počet
SKLADEM
V pracovní dny expedujeme do 24 hodin

Colt Python 357 2,5" černý 

Konstrukce revolveru se může zdát chabá, ale pozor, jde jen o snížení hmotnosti. V revolveru je vložená pořádná ocelová hlaveň a samozřejmě, prostor pro bombičku i základní rám je z kovu.

Colty Python 357 Magnum má v základní výbavě zásobníky na diabolky i ocelové BB broky. Pro přesnější střelbu lze střílet olověnými diabolkami kalibru 4,5mm. Pro destruktivní střelbu můžete využít zásobníku na ocelové BB broky. Oba typy zásobníku mají kapacitu 10 ran.

Vzhledem k tomu, že spoušťový mechanismus revolveru je i v režimu Dual Action docela citlivý má Python pojistku proti náhodnému výstřelu. Ta je umístěna za kohout revolveru. Pro naprosto lehkou spoušť můžete střílet režimem Single Action, kdy natáhnete kohout palcem a pak ukazovákem jen lehce domáčknete spoušť pro výstřel.

Bombička CO2 12g, která pohání střelivo z Colt Pythonu se vkládá do rukojeti pod levou střenku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Colt Python s katalogovým čísle 5.8147 je pro střelbu jak ocelovými BB broky tak diabolkami, jeho konstrukce je kombinace kovu a polymeru pro snížení hmotnosti. Model se stejným názvem, ale katalogovým číslem 5.8193 je pouze na ocelové BB broky, má celokovovou konstrukce a střelivo se vkládá do realistických nábojů.

Obsah balení:

Colt Python 2,5" Diabolo / BB

2ks zásobníku pro Diabolo

1ks zásobníku pro ocelové BB

Návod se záručním listem

Kartonová krabička

Parametry:

Ráže: 4,5 mm

Úsťová rychlost: 115 m/s

Zásobník: 10 ran

Střelivo: olověné diabolo + BB broky

Typ mechanismu: CO2 plyn

Montážní lišta: ne

Délka hlavně: 65 mm

Celková délka: 200 mm

Hmotnost: 518 g

5.8147
1

Mohlo by vás také zajímat