Vzduchový revolver Bruni Super Sport 701 chrom
  • Vzduchový revolver Bruni Super Sport 701 chrom

Vzduchový revolver Bruni Super Sport 701 chrom

2 635,53 Kč

Bruni Super Sport 701, revolvery CO2 s délkou hlavně 4" a pohonem bombičkou CO2 12g, nabíjení do reálných nábojnic ocelovým střelivem BB kalibru 4,5mm, lesklé chromované provedení.

Počet
NENÍ SKLADEM

Bruni Super Sport 701 chrom

Lesklé chromované provedení.

Celokovová konstrukce revolveru s 4" hlavní je opravdu masivní. Hmotnost činí 895 g.

Vzduchový revolver Bruni Super Sport je poháněn bombičkou CO2 12g, která se vkládá do rukojeti revoleru pod posuvnou střenku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

K realistčnosti zbraně přispívá použití replik nábojnic do kterých se až pak vkládá ocelové střelivo BB kalibru 4,5 mm. Válec revolveru pojme 6ks těchto nábojnic. Nábojnice lze dokoupit i samostatně.

Díky spoušťovému mechanismu typu Double Action je možné mačkáním spouště okamžitě střílet. Spoušť totiž zároveň otáčí válcem a natahuje kohout s bicím systémem revolveru. Máte také možnost palcem natáhnout kohout revolveru a snížit tak odpor spuště pro výstřel.

Revolvery nejsou většinou vybaveny pojistkou proti náhodnému výstřelu. Běžně dostačuje vyšší odpor spouště, ale v případě vzduchových revolverů Bruni Super Sport 701 je zde manuální pojistka přítomná. Posuvné tlačítko vyhazovače válce má polohu zajištěno v zadní pozici. Můžete tak revolver zajisti nebo nechat odjištěný.

Mířidla revolveru jsou běžná černá, pevná muška a stavitelní hledí. Můžete dále využít dvě lišty RIS 22 mm pro montáž jiného zaměřovacího přístroje nebo příslušenství.

Vzhledem k tomu, že je zde využito ocelové střelivo a hladká hlaveň hodí se tento revolver pro hobby a destrukční střelbu.

Parametry

Systém pohonu: CO2

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: ocelové BB broky

Typ hlavně: hladká

Režim střelby: semi-auto

BlowBack: ne

Typ spouště: Double Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 22 mm

Barva: chrom

Materiál pažby: plast

Kapacita zásobníku [ks]: 6

Úsťová rychlost [m/s]: 110

Délka hlavně [mm]: 100

Celková délka [mm]: 248

Hmotnost [g]: 895

Obsah balení

Bruni Super Sport 701 chrom

6ks nábojnic Bruni Super Sport

2ks RIS lišta 22mm

Rychlonabíječ

Návod se záručním listem

Plastový kufřík

Bruni
BR701S
1