Vzduchovka SPA Artemis CR600W cal.5,5mm
  • Vzduchovka SPA Artemis CR600W cal.5,5mm

Vzduchovka SPA Artemis CR600W cal.5,5mm

3 544,62 Kč

Vzduchovka SPA Artemis CR600W cal.5,5mm.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchovka SPA CR600W cal.5,5mm  

Dlouhá vzduchovka firmy SPA využívá pohonu z jedné CO2 bombičky 12g. Specialitou je to, že do tlakového pouzdra vkládáte hned tři. Máte tedy vždy při sobě dvě náhradní. Pozor! všechny bombičky se vkládají zúženým hrdlem do tlakového pouzdra vzduchovky. Po vystřílení první bombičky CO2 stačí změnit jejich pořadí.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Model SPA CR600W konstrukčně výrazně napodobuje modely značky Crosman. Vzduchovky dostaly dlouhou kvalitně drážkovanou hlaveň o délce 450 mm.

Na hlavni najdete pevnou mušku a stavitelné hledí, které je možno snadno sundat a do připravené drážky 11mm osadit jiný zaměřovací prvek jako je kolimátor či optika - puškohled.

Celý systém vzduchovky SPA CR600W je osazen do příjemně tvarované dřevěné bukové pažby s gravírovaným předpažbím podobně jak jsme zvyklí u Slavie 631.

Hmotnost se u tohoto modelu podařila výrobci udržet na 2 100 g, vzduchovka tedy vyhovuje jak dospělým tak střeleckému dorostu.

Spoušťový mechanismus SPA CR600W funguje v režimu Single Action. Jištění spouště tzv. pojistku najdete v přední částí lučíku. Pojistka je manuální a ovládá se stiskem z levé nebo pravé strany. Pro odjištění stisknete pojistku z pravé strany, následně se vlevo objeví červené značení a vzduchovka je odjištěná.

Do systému přebíjení vzduchovky SPA můžete vkládat diabolky jednotlivě nebo můžete využít dodávaného zásobníku na 7 diabolek. Výměna je velmi snadná. Stačí do strany vysunout původní jednoranný adaptér a zaměnit ho za zásobník.

V sekci doporučujeme přikoupit ke vzduchovce SPA CR600W najdete vhodné střelivo, příslušenství a prostředky k údržbě.

Obsah balení:

SPA CR600W 5,5mm

Zásobník SPA 7 ran

Sada těsnění

Návod se záručním listem

Polystyrenová krabice s kartonovým přebalem

Parametry:

Ráže: 5,5 mm

Úsťová rychlost: 170 m/s

Zásobník: 7 ran

Střelivo: olověné diabolo

Typ mechanismu: CO2 plyn

Montážní lišta: 11 mm

Pažba: dřevo - buk

Délka hlavně: 450 mm

Celková délka: 950 mm

Hmotnost: 2 100 g

SPA
CR600W55
1

Mohlo by vás také zajímat