Plynová pistole Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm
  • Plynová pistole Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm

Plynová pistole Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm

3 957,85 Kč

Plynová pistole Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm.

Počet
SKLADEM - POSLEDNÍ KUSY

Smith & Wesson M&P 9c černá cal. 9mm 

Vzhledem k úzké spolupráci německé firmy Umarex a amerického Smith & Wessonu vznikla replika modelu SW MP Compact pod označením 9c.

Kompaktní rozměry a hranaté tvary této plynové pistole kalibru 9mm P.A.K jsou opravdu líbivé.

Smith&Wesson MP 9C má speciální konstrukci založenou na kombinaci kovu a tvrzeného polymeru používaného i u ostrých zbraní. Tento typ konstrukce zbraně se volí tam, kde chtějí výrobci snížit hmotnost zbraně, zlepšit odolnost vůči nepříznivým podmínkám a zpříjemnit úchop zbraně. Cesta náboje je samozřejmě celá z kovu stejně tak jako ukotvení do polymerového rámu přecházejícího v rukojeť.

Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. Po výstřelu se pistole znova nabije a připraví ke střelbě sama.

Spoušťový mechanismus modelu Smith Wesson Military Police 9c je pouze Single Action. Při stisku spouště nedochází k natažení kohoutu. Vnitřní kohout zbraně je potřeba před prvním výstřelem natáhnout závěrem zbraně. Poté je spoušť aktivní. Po výstřelu se automaticky nabije dalším nábojem a připraví ke střelbě - princip poloautomatické zbraně.

Plynová pistole SW MP 9C není vybavená standardní pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ta je integrovaná do spouště.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň Smith Wessonu Military Police 9c opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je tedy volně prodejná od 18ti let.

Plynové signální zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

Plynová pistole Umarex Smith&Wesson MP 9c je balena v plastové kufříku spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

V sekci doporučujeme koupit k tomuto modelu najdete náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.


Obsah balení:

Smith & Wesson Military & Police 9c

Zásobník Smith Wesson MP 9c

Nástavec pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm

Kartáček pro čištění nábojové komory

Návod se záručním listem

Plastový kufřík


Parametry:

Typ: pistole

Ráže: 9 mm

Barva: černá

Počet ran: 12

Velikost: střední

Rozměry: 170x113x35 mm

Hmotnost: 658 g

307.02.00
1