Plynová pistole Ekol Firat Magnum P92 černá cal.9mm
  • Plynová pistole Ekol Firat Magnum P92 černá cal.9mm

Plynová pistole Ekol Firat Magnum P92 černá cal.9mm

1 693,38 Kč

Plynová pistole Ekol Firat Magnum P92 černá cal.9mm.

Počet
SKLADEM

Ekol Firat Magnum P92 černý 

Poloautomatická plynová pistole tureckého výrobce EKOL VOLTRAN v matně černém provedení je replikou Beretty 92.

Inovovaný model Ekol Firat ve verzi Magnum P92 využívá polymerový spodní rám, pro snížení celkové hmotnosti a zpříjemnění držení zbraně. Záveř pistole, hlaveň, zásobník a celé spojení systému pistole je samozřejmě z kovu. Polymer byl použit jen jako krytí a rukojet zbraně.

Firat Magnum patří k velkým zbraním s velkou kapacitou zásobníku až 17 nábojů ráže 9mm P.A.K. a jeden náboj navic lze vložit do hlavně.

Pojistku, zajištění pistole proti náhodnému výstřelu najdete v zadní části závěru zbraně před kohoutem v podobě páčky. Pokud páčka ukazuje na písmeno F a je vidět červené značení je pistole odjištěná. V případě že páčka ukazuje na písmeno S a není vidět červené značení je pistole zajištěná. Zajištění se projevuje nefunkční spouští, chodí tzv. na prázdno.

Spoušťový mechanismus plynovky Firat Magnum funguje v režimu Double Action. Během stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu, bicího mechanismu zbraně.

Režim střelby poloautomatický - před prvním výstřelem je zapotřebí natáhnout závěr pistole, tím se první náboj dostane do komory. Po výstřelu se další náboj nabíje automaticky a stačí tedy jen mačkat spoušť.

Plynové signální zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

V přední části hlavně Magnumu P92 je umístěn závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice, který je součástí balení.

Díky podobnému vzhledu k modelu Beretta 92 a větším rozměrům má tento model i odstrašující účinek na protivníka bez nutnosti výstřelu.

K tomuto modelu doporučujeme zakoupit pro pohodlné a skryté nošení opaskové nebo podpažní pouzdro.

Ekol Firat Magnum P92 se vyznačuje kvalitním dílenským zpracováním a dlouhou životností.


Obsah balení:

Ekol Firat Magnum P92

Zásobník Ekol Firat P92

Nástavec na pyrotechniku

Návod se záručním listem

Plastový kufřík


Parametry:

Typ: pistole

Ráže: 9 mm

Barva: černá

Počet ran: 17+1

Velikost: velká

Rozměry: 215x140x34 mm

Hmotnost: 870 g

Ekol
E30150
1