Vzduchová pistole Sig Sauer 1911 We The People
  • Vzduchová pistole Sig Sauer 1911 We The People

Vzduchová pistole Sig Sauer 1911 We The People

3 214,05 Kč

Sig Sauer 1911 We The People, vzduchové pistole kalibru 4,5mm s pohonem CO2, kapacita zásobníku 17 ocelových BB 4,5mm, Blowback systém, autentická replika.

Počet
SKLADEM
V pracovní dny expedujeme do 24 hodin

Vzduchová pistole Sig Sauer 1911 We The People

Značka Sig Sauer je ve světě palných zbraní velký pojem. Nyní se začíná zabývat také vzduchovkami a jelikož chtějí i od těchto zbraní vysokou kvalitu, nechávají je vyrábět v Japonsku. Již na první pohled je jasné, že zde byly použity kvalitní materiály při výrobě. Jak v případě kovového závěru tak kovového rámu zbraně. Ano, jedná se o full metal konstrukci.

Edice We The People 1776 je v patinovaném, možná až opotřebovaném dizajnu. Opravdu povedené i střenka je z kovu.

Ocelová hlaveň modelu Sig Sauer 1911 We The People zajišťuje odolnost vůči ocelovému střelivu BB 4,5mm.

Zásobník obsahuje jak střelivo, tak bombičku CO2 12g, která je pohonem zbraně. Může být z pistole vytažen aniž by uniklo CO2. Navíc jej lze samostatně dokopit do zálohy jako náhradní. Kapacita zásobníku činí 17 ocelových BB.

Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky.

Spoušťový mechanismus pistole Sig Sauer 1911 We The People má konstrukční řešení typu Single Action, spoušť zajišťuje pouze výstřel. Natažení zbraně zajišťuje systém BlowBack.

BlowBack systém během střelby umocňuje zážitek, zajišťuje pohyb závěru po výstřelu ze zbraně, jak tomu je u palných zbraní. S pohybem závěru je spojen i zpětný ráž pistole což je na úkor přesnosti, ale realističnost to rozhodně vynahradí.

Vzduchová pistole SigSauer 1911 je vybavená pojistkou proti náhodnému výstřelu, umístěnou stejně jako na originálu kousek od kohoutu v podobě páčky, ovládané nahoru a dolů. Mířidla jsou pevná.

Parametry

Systém pohonu: CO2

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: ocelové BB broky

Typ hlavně: hladká

Režim střelby: semi-auto

BlowBack: ano

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 22 mm

Barva: černá

Kapacita zásobníku [ks]: 17

Úsťová rychlost [m/s]: 105

Délka hlavně [mm]: 110

Celková délka [mm]: 215

Hmotnost [g]: 997

Obsah balení

Sig Sauer 1911 We The People

Zásobník Sig Sauer 1911

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

SIG008
1

Mohlo by vás také zajímat