Vzduchová pistole Ekol ES P66 černá
  • Vzduchová pistole Ekol ES P66 černá

Vzduchová pistole Ekol ES P66 černá

1 395,86 Kč

Ekol Voltran ES66, vzduchové pistole s pohonem bombičkou CO2 12g, kapacita zásobníku 16 ocelových BB 4,5mm / .177, kovový závěr, polymerový rám, CO2 pistole s vysokým výkonem střely až 140 m/s.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchová pistole Ekol ES P66 černá 

Turecká firma Voltran pod značkou Ekol přivádí na trh vzduchové pistole poháněné CO2 plynem z bombičky 12g.

Díky kombinované konstrukci modelu Ekol ES P66 skládající se z kovového závěru a polymerového rámu se neznížila jen cena, ale hlavně hmotnost. To je hlavním důvodem těchto kombinovaných konstrukcí zbraní. Polymerový spodní rám má v přední části pod hlavní lištu 22 mm, můžete tak zbraň vybavit nějakým taktickým doplňkem, třeba svítilnou.

Hladká hlaveň přizpůsobená pro ocelovou BB munici kalibru 4,5mm / .177 s délkou 125 mm spolu s výkonem až 140 m/s zajišťuje dobré parametry střelby.

Spoušťový mechanismus CO2 pistole Ekol P66 je konstrukčně řešen v režimu Double Action. Současně se stiskem spouště dochází k natahování kohoutu a bicího ústrojí pistole. Je možné také střílet systémem Single Action, kdy si kohout natáhnete palce a odlehčíte tak spoušť. Pak stačí k výstřelu jen lehce domáčknout.

Po obou stranách závěru pistole najdete bezpečný vypouštěč kohoutu, který lze použít právě v případě střelby postupem single action. Posunutím páčky vzhůru dojte ke spuštění bicího ústrojí bez výstřelu.

Bombička CO2 12g se vkládá do zásobníku pistole Ekol ES P66 spolu se střelivem. Veškeré těsnění a ventily jsou tedy na zásobníku, který lze dokoupit i samostatně jako náhradní. Zásobník pojme 16ks střeliva.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pistole je vhodná díky ocelové munici na destruktivní střelbu, ale není problém střílet i na terč do 10m. Primárně je ale určená pro střelbu na plechovky.

V případě použití lapače střeliva doporučujeme použít trychtýřový typ, aby nedocházelo k odrážení střeliva.


Parametry

Systém pohonu: CO2

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: ocelové BB broky

Typ hlavně: hladká

Režim střelby: semi-auto

BlowBack: ne

Typ spouště: Double Action

Pojistka proti výstřelu: ne

Montážní lišta: 22 mm

Barva: černá

Kapacita zásobníku [ks]: 16

Úsťová rychlost [m/s]: 140

Délka hlavně [mm]: 125

Celková délka [mm]: 195

Hmotnost [g]: 573


Obsah balení

Ekol ESP66 černá

Zásobník Ekol ESP66

Imbus klíč

Návod se záručním listem

Plastový kufřík

Ekol
E4401
1