Vzduchová pistole Ekol ES 66 Compact chrom
  • Vzduchová pistole Ekol ES 66 Compact chrom

Vzduchová pistole Ekol ES 66 Compact chrom

1 528,10 Kč

Ekol Voltran ES66 Compact chrom, vzduchové pistole s pohonem bombičkou CO2 12g a povrchovou úpravou lesklým chromem, kapacita zásobníku 14 ocelových BB 4,5mm / .177. Celokovové provedení s vysokým výkonem střely až 125 m/s.

Počet
NENÍ SKLADEM

Vzduchová pistole Ekol ES 66 Compact chrom

Turecká firma Voltran pod značkou Ekol přivádí na trh vzduchové pistole poháněné CO2 plynem z bombičky 12g.

Díky celokovové konstrukci modelu Ekol ES 66 s doplněním o plastovou střenku rukojeti pistole působí masivním a stabilním dojmem.

Povrchová úprava lesklým pochromováním je u značky Ekol lákavým provedením.

Hladká hlaveň přizpůsobená pro ocelovou BB munici kalibru 4,5mm / .177 s délkou 100 mm spolu s výkonem až 125 m/s zajišťuje dobré parametry střelby.

Spoušťový mechanismus CO2 pistole Ekol Compact je konstrukčně řešen v režimu Double Action. Současně se stiskem spouště dochází k natahování kohoutu a bicího ústrojí pistole. Je možné také střílet systémem Single Action, kdy si kohout natáhnete palce a odlehčíte tak spoušť. Pak stačí k výstřelu jen lehce domáčknout.

Po obou stranách závěru pistole najdete bezpečný vypouštěč kohoutu, který lze použít právě v případě střelby postupem single action. Posunutím páčky vzhůru dojte ke spuštění bicího ústrojí bez výstřelu.

Bombička CO2 12g se vkládá do zásobníku pistole Ekol ES66 spolu se střelivem. Veškeré těsnění a ventily jsou tedy na zásobníku, který lze dokoupit i samostatně jako náhradní. Zásobník pojme 14ks střeliva.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pistole je vhodná díky ocelové munici na destruktivní střelbu, ale není problém střílet i na terč do 10m. Primárně je ale určená pro střelbu na plechovky.

V případě použití lapače střeliva doporučujeme použít trychtýřový typ, aby nedocházelo k odrážení střeliva.

Parametry

Systém pohonu: CO2

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: ocelové BB broky

Typ hlavně: hladká

Režim střelby: semi-auto

BlowBack: ne

Typ spouště: Double Action

Pojistka proti výstřelu: ne

Montážní lišta: ne

Barva: chrom

Kapacita zásobníku [ks]: 14

Úsťová rychlost [m/s]: 125

Délka hlavně [mm]: 100

Celková délka [mm]: 172

Hmotnost [g]: 739

Obsah balení

Ekol ES66 Compact černá

Zásobník Ekol ES66 Compact

Imbus klíč

Návod se záručním listem

Plastový kufřík

Ekol
E4108
1