Vzduchová pistole Borner Panther 801
  • Vzduchová pistole Borner Panther 801

Vzduchová pistole Borner Panther 801

2 602,48 Kč

Borner Panther 801, CO2 pistole pro destrukční střelbu ocelovými BB broky, celokovová konstrukce se systémem BlowBack, napodobenina Sig Sauer P232, kapacita zásobníku 19BB

Počet
NENÍ SKLADEM

Borner Panther 801

Napodobenina pistole Sig Sauer P232.

Celokovové provedení s plastovými střenkami.

Bombička CO2 12g se vkládá do rukojeti zbraně pod posuvnou střenku.

Kovový zásobník na ocelové BB broky 4,5 mm se také vkládá do rukojeti, záchyt zásobníku je zde umístěn podobně jako u Makarova a to v patce pistole. Kapacita zásobníku činí 19 BB.

Zajištění zbraně proti náhodnému výstřelu tzv. pojistka je umístěna na rámu zbraně nad spouští z pravé strany. Posunutím přepínače vpřed pojistku aktivujete nebo posunutím vzad deaktivujete.

Spoušťový mechanismus modelu Borner Panther 801 je pouze Single Action - po stisku spouště nedochází k natažení kohoutu. Kohout natahuje Blowback. Ovládání této vzduchovky je tedy podobné jako u běžné zbraně. Před prvním výstřelem je třeba pistoli natáhnout závěrem, po stisku spouště a následném výstřelu Blowback zbraň natáhne znova. Toto je princip poloautomatu.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Borner Panther je vzduchová pistole vhodná pro hobby střelbu. Nemá drážkovanou hlaveň, ale může se chlubit velkou kapacitou zásobníku.

Parametry

Systém pohonu: CO2

Ráže: 4,5 mm / .177

Typ střeliva: ocelové BB broky

Typ hlavně: hladká

Režim střelby: semi-auto

BlowBack: ano

Typ spouště: Single Action

Pojistka proti výstřelu: ano

Montážní lišta: 22 mm

Barva: černá, chrom

Materiál pažby: plast

Kapacita zásobníku [ks]: 19

Úsťová rychlost [m/s]: 120

Délka hlavně [mm]: 100

Celková délka [mm]: 180

Hmotnost [g]: 750

Obsah balení

Borner Panther 801

Zásobník Borner Panther 801

Návod se záručním listem

Kartonová krabička

8.4020
1