Puškohled Valiant Zephyr 5-20x50 SF SIR MilDot
  • Puškohled Valiant Zephyr 5-20x50 SF SIR MilDot

Puškohled Valiant Zephyr 5-20x50 SF SIR MilDot

6 767,77 Kč

Valiant Zephyr 5-20x50 Mil-Dot, nejvyšší řada profesionálních puškohledů Valiant s paralaxou ve středu těla a skleněným křížem typu Mil Dot.

Počet
NENÍ SKLADEM

Valiant Zephyr 5-20x50 SF SIR MilDot

Valiant Zephyr nejvyšší řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou ve středu těla a podsvětleným skleněným křížem typu Mil-Dot.

Díky jednodílné kontrukci těla puškohledu se základním tubusem o průměru 30 mm a použití skleněného kříže, je velice odolný a vhodný i na větší řáže s vyšší energií střely.

Přiblížení puškohledu je nastavitelné v rozsahu od 5x do 20x. Proto dokáže vyhovět požadavkům střelby na velké vzdálenosti.

Puškohled Zephyr 5-20x50 je vybaven skleněným křížem typu Mil Dot, který je u střelců nejžádanější.

Pro zvýšení světelnosti a ostrosti obrazu puškohledu mají čočky zelenou úpravu tzv. coating, které jsou dále chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open, aby se omezilo jejich znečištění. V přídapě silného protisvětla můžete využít dodávanou sluneční clonu.

Komínky k regulaci záměrného kříže jsou u řady puškohledu Valiant Zephyr jsou otevřené se systémem Fast Lock, díky čemuž můžete nastavení provádět prakticky okamžitě. Zamykací systém Fast Lock se ovládá velmi snadno, komínek stačí potáhnout nahoru resp. do strany a můžete ihned provádět nastavení. Po nastavení stačí komínek zatlačit a pozice se zafixuje. Můžete využít také možnosti nulování komínku, tedy nastavení Vašich počátečních hodnot na 0. Klikání je jisté, pevné a znatelné. Jeden klik ovlivňuje pozici kříže o 1/4 MOA na 100 yards.

Stavitelná paralaxa umístěná na levé straně středu puškohledu Valiant Zephyr 5-20x50 Vám pomůže ovlivnit ostrost pozadí a kříže v závislosti na vzdálenosti na kterou aktuálné míříte. Součástí balení je také velké kolo paralaxy pro její snazší ovládání. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace na okuláru od -2 do +2 dioptrie.

Na levé straně puškohledu je také regulace podsvícení. Modely Valiant Zephyr jsou vybaveny trojbarevným podsvitem, červeně, zeleně, modře. Baterie CR2032, která podsvit napájí není součástí balení, lze ji dokoupit v sekci doplňkové zboží, pod popisem zboží.

Jelikož dopředu netušíme, na jakou zbraň a montážní lištu puškohled použijete, nejsou součástí balení montážní kroužky. Předpokládáme totiž, že řada Zephyr najde své uplatnění i u ostrých zbraní, které vyžadují ocelové montáže. Správné montážní kroužky podle potřeby výšky a typu uchycení najdete v sekci doplňkového zboží.

Parametry

Nastavitelné přiblížení: ano

Podsvětlení: ano

Barva podsvětlení: červené

Typ podsvětlení: center

Montáž: bez montáže

Typ kříže: Mil Dot

Provedení kříže: leptaný

Paralaxa: ano

Rozsah parallaxy: 10yds - nekonečno

Dioptrická korekce: ano

Průměr těla [mm]: 30

Průměr objektivu [mm]: 50

Celková délka [mm]: 352

Hmotnost [g]: 742

Obsah balení

Valiant Zephyr 5-20x50 SF SIR MilDot

sluneční clona

velké kolo paralaxy

flip krytky objektivu a okuláru

hadřík

kartonová krabička

VL2103
1