Puškohled Valiant Themys 3-9x40 AO SIR 1/2 MilDot
  • Puškohled Valiant Themys 3-9x40 AO SIR 1/2 MilDot

Puškohled Valiant Themys 3-9x40 AO SIR 1/2 MilDot

4 040,49 Kč

Valiant Themys 3-9x40 Half Mil-Dot, řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a podsvětleným skleněným křížem typu 1/2 Mil-Dot.

Počet
NENÍ SKLADEM

Valiant Themys 3-9x40 AO SIR 1/2 MilDot 

Valiant Themys řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a podsvětleným skleněným křížem typu 1/2 Mil-Dot, také nazývaný jako Half Mil Dot.

Díky jednodílné kontrukci těla puškohledu se základním tubusem o průměru 25,4 mm a použití skleněného kříže, je velice odolný a vhodný i na větší řáže s vyšší energií střely.

Puškohled Themys 3-9x40 je vybaven křížem typu 1/2 MilDot, díky zmenšení kříže je méně rušivým elementem při sledování cíle, ale zároveň ideálně ostrý a viditelný při samotném zamíření na cíl.

Pro zvýšení světelnosti a ostrosti obrazu puškohledu mají čočky zelenou úpravu tzv. coating, které jsou dále chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open, aby se omezilo jejich znečištění.

Komínky k regulaci záměrného kříže jsou u řady puškohledu Valiant Themys otevřené, díky čemuž můžete nastavení provádět prakticky okamžitě. Nižší provedení těchto komínků zajišťuje lepší výhled a snazší případný transport v obalu na zbraně. Klikání je jisté, pevné a znatelné. Jeden klik ovlivňuje pozici kříže o 1/4 MOA na 100 yards.

Na levé straně puškohledu je regulace podsvícení. Regulace podsvícení v obou směrech s intenzitou podsvitu od 0 do 11 červené barvy. Baterie CR2032 není součástí balení, lze ji dokoupit v sekci doplňkové zboží, pod popisem zboží.

Stavitelná paralaxa umístěná na objektivu puškohledu Valiant Themys Vám pomůže ovlivnit ostrost pozadí a kříže v závislosti na vzdálenosti na kterou aktuálné míříte. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace na okuláru od -2 do +2 dioptrie.

Jelikož dopředu netušíme, na jakou zbraň a montážní lištu puškohled použijete, nejsou součástí balení montážní kroužky. Správné montážní kroužky podle potřeby výšky a typu uchycení najdete v sekci doplňkového zboží.


Parametry

Nastavitelné přiblížení: ano

Podsvětlení: ano

Barva podsvětlení: červené

Typ podsvětlení: center

Montáž: bez montáže

Typ kříže: 1/2 Mil Dot

Provedení kříže: leptaný

Paralaxa: ano

Rozsah parallaxy: 10yds - nekonečno

Dioptrická korekce: ano

Průměr těla [mm]: 25.4

Průměr objektivu [mm]: 40

Celková délka [mm]: 320


Obsah balení

Valiant Themys 3-9x40 AO SIR 1/2 Mil Dot

krytky objektivu a okuláru

sluneční clona objektivu

hadřík

kartonová krabice

VL4301
1